Vesti: :police: :police: NO WIFI!!! --- igranje samo putem kabla radi stabilne veze!!! :police: :police:
collapse

* Linkovi - NBA

* Manager Topics

Bianconeri di Belgrado - Sezona 44 od strane lutkica71
[danas u 02:12:49]

FC Zvezdara sezona 44 od strane shokanito
[danas u 00:37:02]

FK Balkan S44 od strane vaso333
[danas u 00:02:39]

FK Crvena Zvezda od strane DjordjeZiga9
[April 09, 2020, 22:33:35]

FK Željezničar Sarajevo - odigrane utakmice S44 od strane rikinanic
[April 09, 2020, 22:07:06]

FC Jamming od strane robi024
[April 09, 2020, 21:49:42]

FK Vrsac 44 od strane stole
[April 09, 2020, 21:32:16]

NK Kamehame od strane Son Goku
[April 09, 2020, 21:12:50]

HNK Hajduk Split - S44 od strane besho1950
[April 09, 2020, 20:57:52]

FC La Masia odigrane utakmice S44 od strane izonika
[April 09, 2020, 20:51:21]

FK Jagodina od strane BRAT BIZON
[April 09, 2020, 19:40:51]

Borussia United od strane PiNk PaNtEr
[April 09, 2020, 17:01:02]

* Classic Topics

Prijave Classic sezona 13 (PS4) od strane kresoklc
[April 09, 2020, 22:48:09]

* BPL Topics

Svjetsko prvenstvo 2014.godina od strane Smailovicc
[danas u 02:14:26]

KimJong86 (34) od strane internacional 1
[danas u 00:15:23]

Turnir 9.4. od strane woolf
[April 09, 2020, 19:37:05]

WHITE BOYS FRIENDLY od strane jazavac
[April 09, 2020, 19:19:27]

Nk Sloga frendly od strane penka1000
[April 08, 2020, 22:15:49]

Friendly vs Austria-Turska team 08.04.2020 od strane Chille_HR
[April 08, 2020, 20:36:22]

kad smo vec kod glazbe iliti muzike :) od strane dvar
[April 08, 2020, 18:16:56]

Novi clan od strane X-Plosiv
[April 07, 2020, 19:19:33]

PiNk PaNtEr punjenja od strane PiNk PaNtEr
[April 07, 2020, 10:08:06]

El Matador punjenja od strane Anelka39
[April 07, 2020, 02:21:55]

* NBA manager

S30 KUP od strane Garinjo
[April 07, 2020, 10:30:30]

* NBA klasik

No posts were found.

* Calendar

April 2020
Pon Uto Sre Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5
6 7 8 9 [10] 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

No calendar events were found.

* Pitaj BPL!

Refresh History
  • X-Plosiv: Povećati TV prava!
    April 08, 2020, 18:30:51
  • stole: Recesija stigla na TM, trebace se  smanjiti prihodi u manageru uskoro
    April 08, 2020, 13:22:48
  • X-Plosiv: Na drugu stranu, nebo je plavo :D
    April 05, 2020, 16:15:27
  • Rilexx329: Prijava
    Mart 31, 2020, 22:00:36
  • Rilexx329: Prijava
    Mart 31, 2020, 21:55:28
  • stole: Otvorene prijave za classic sezonu 13
    Mart 30, 2020, 20:33:02
  • stole: [link]
    Mart 30, 2020, 20:32:48
  • Anelka39: Novi turnir  :o [link]
    Mart 27, 2020, 05:51:01
  • Anelka39: Kim sta je sa BPL kvizom  :D
    Mart 26, 2020, 16:20:25
  • izonika: novi turnir je tu
    Mart 24, 2020, 11:36:13
  • izonika: [link]
    Mart 24, 2020, 11:36:10
  • VEK1NG: Do kad je rok za pravljelje ekipa za turnir?
    Mart 23, 2020, 16:14:53
  • izonika: veceras turnir
    Mart 23, 2020, 10:16:21
  • izonika: [link]
    Mart 23, 2020, 10:16:15
  • Anelka39: Gotovo je sada. Shebo si sve. Tesko je ljude sada nagovorit da kace slike itd. Naucio si ih ovako i sumnjam da bi se ko prijavio da stavim pravila kako su nekada bila.
    Mart 22, 2020, 17:33:21
  • izonika: napravi ti onda anelka turnir
    Mart 22, 2020, 13:37:56
  • Anelka39: Nije to vise kao nekada. Hebes turnir bez izvjesta,slika itd. Zalosno
    Mart 21, 2020, 22:45:17
  • frkass1950: Šta ti je, taj turnir je gotov.... :D
    Mart 21, 2020, 19:07:42
  • Anelka39: [link]
    Mart 16, 2020, 04:52:42
  • Anelka39: Ko hoce igrat turnir neka se tu prijavi. [link]
    Mart 16, 2020, 04:52:27

Autor Tema: Manager S44- Pitanja i odgovori  (Pročitano 1552 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dok

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
  • awards Rodjendanski turnir
    • Awards
Odg: Manager S44- Pitanja i odgovori
« Odgovor #30 poslato: Mart 07, 2020, 19:39:57 »
Nije posao uprave da gleda i upozorava na greske tokom sezone, obaveza svakog mngra je da ispravno vodi svoju evidenciju, ljudi iz uprave su tu samo da provere dal je sve u redu i ne pozivajte se na to u fazonu sto mi nije receno na vreme da sam pogresio?

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Van mreže robi024

• Hero Member
    • Awards
  • PSN ID: pendula061
« Odgovor #31 poslato: Mart 07, 2020, 19:50:42 »
Nije posao uprave da gleda i upozorava na greske tokom sezone, obaveza svakog mngra je da ispravno vodi svoju evidenciju, ljudi iz uprave su tu samo da provere dal je sve u redu i ne pozivajte se na to u fazonu sto mi nije receno na vreme da sam pogresio?

Ovu kaznu za vodjenje evidencije kartona izbacite iz pravilnika ako nevrsite kontrolu, u mom slucaju znam da je u pitanju cista lenjost, al unazad po sezonam jako je kaznjavano selektivno nekima se pise kazna posle trokola nekima na kraju polusezone, znaci da onda nismo svi clanovi pod jednakim tretmanom.
Ovo brisite iz pravilnika ili ga sprovodite kako treba pa da smo svi jednaki.

« Poslednja izmena: Mart 07, 2020, 19:52:27 od strane robi024 »

Van mreže internacional 1

• Superhero Member
  • Forzza Inter
  • awards 1st Manager League 2nd place Europa League Winner VIFA International Club League 3-rd place 2nd Manager League 2nd place VIFA Super League Champion
    • Awards
  • PSN ID: internacional__22
« Odgovor #32 poslato: Mart 07, 2020, 20:00:22 »

Ovu kaznu za vodjenje evidencije kartona izbacite iz pravilnika ako nevrsite kontrolu, u mom slucaju znam da je u pitanju cista lenjost, al unazad po sezonam jako je kaznjavano selektivno nekima se pise kazna posle trokola nekima na kraju polusezone, znaci da onda nismo svi clanovi pod jednakim tretmanom.

Mlatis praznu slamu Robija, vidis da su odgovori komedija :super:

Van mreže robi024

• Hero Member
    • Awards
« Odgovor #33 poslato: Mart 07, 2020, 20:12:45 »

Mlatis praznu slamu Robija, vidis da su odgovori komedija :super:

Kazna je na mestu, pogresio sam, nego se nadam da ce ovaj predlog uvaziti i za ubuduce nece se ovakve situacije desavati ako postoje pravila za nas tako treba i za upravu da postoje a ne sad cemo malo kontrolisati pa malo necemo i tako u krug ...
Mislim da je primedba na mestu

Hvala na podrsci!

Manager:

Kao sto i svi znaju Manager liga je nesto sto zivi od samog postanka foruma i jako sam privrzen ovom modu igranja na nasem forumu, isto tako ulazimo u 43 sezonu sto znaci da se radio jako kvalitetan posao i da nije zaborav preko noci,a to je zasluga svih bivsih uprava koje su se brinule o Manager modu.

Ono sto mogu obecati da ce se svaki prijedlog uvaziti, izvagati isto tako zbrojiti plusevi i minusi samog prijedloga.

Mile nadam se da cete ovo staviti na razmatranje i da cete dati obavest o ovome

Van mreže Mile Veliki

• Administrator
  • Superhero Member
  • awards 2nd Manager League 3rd place Rodjendanski turnir
    • Awards
  • PSN ID: Mile_Veliki
« Odgovor #34 poslato: Mart 07, 2020, 20:38:02 »
Ja sam vise puta pisao da su neka pravila glu.pa i da treba da se isprave, i da je upravi glavni cilj da se neko kazni, cak i ako ima opravdanje i ako je javio na vreme, javio na vreme znaci javio da nije kriv pre nego sto su kazne izrecene. Pravilo po kojem je Aladin kaznjen je u najmanju ruku da kazem glu.po, zasto se nije uvazilo aladinovo opravdanje ako je javio pre kazne da mozda nije on kriv ili da su podjednako krivi. Zasto se nije razmatralo? evo ja sam imao situaciju gde se Monster javio upravi da je sprecen da igra i da te nedelje nije odigrao ni jednu utakmicu, dok sam ja sve odigrao samo nisam sa njim gde on nije mogao da igra, nisam poslao SS upravi na vreme ali jesam pre nego sto su izrecene kazne, ali oni vec znaju da monster ne igra svoje meceve i zbog toga ja bivam kaznjen sto i ja nisam javio da je on sprecen i ako je on vec to javio :).

Kazes kazna je glu.pa, to mi je jako interesantno jer svima su kazne glu.pe kad ih dobiju. Isto tako sam uvjerenja da od 32 managera mozda 5-6 procitalo pravilnik onako samoincijativno bez neke potrebe za pravilom vec da zna koja su pravila.

Svaki put kad se stavlja kontrola trokola stavlja se i obavijest o javljanju na PM BPL Uprave od dokazima za odigravanje, i opet je problem u drugima. Koliko puta je pisana obavijest dokazuje samo da je nisi niti citao jer se vadis na taj alibi. Meni da netko preko 100 istih poruka napise tokom 3 godine rekao bi mu da se smiri i da sam shvatio o cemu se radi...

Kod Aladina je slucaj da je zadnje trokolo koje nosi i 2% kaznu ako se ne odigra. Goku je poslao dokaze,a Aladin je kasnio i tako povukao kaznu na sebe, kako su drugi dobijali tu kaznu dobiti ce je i on i idemo dalje.

Ako jednom popustis u pravilu, ta pravila vise ne vaze i za druge...

Drugo kad se rade finansije svaki put mi se pise finansije nisu ispravne umesto toga da se napise gde je greska, i onda ja moram da se jurim sa ljudimo po sat dva, ako se vec zna gde je greska zasto ne napisati greska je tu i tu, vec ja moram trazit gresku jos sat vremena i opet moram da se javljam upravi da je po meni sve ok i da neznam gde je greska, onda mi se jednom desilo da 6 clanova uprave ne moze na vreme da mi javi gde sam pogresio i da sam zbog toga mogao biti kaznjen opet. Postavlja se pitanje zbog cega uprava radi na taj nacin gde je prioritet da se neko kazni cak i ako se zna da taj nije kriv? Nemoj neko da se uvredi ne ciljam posebno na jednu osobu znam da nisu svi krivi vec pitam UO zbog cega se tako otezava svojim clanovima koji rado finansiraju ovaj forum svake godine da bi ziveo, ne razumem stvarno to.

Kazes otezava ti se oko financija, a jesi se zapitao ti ikad sebe zato ti meni otezavas tu kontrolu kad ispunjavas te financije. Mislim da te kontroliram oko 5 godina u kontinuitetu i samo su ti financije nakon transfer roka tocne, ove ostale su uvijek pogresne jer ne vodis racuna i ispunjavas ih napamet...

Evo pitanje za tebe je li kulturno od tebe da svaki put pogriseis financije i da je gubim po 45 minuta na tvoju kontrolu i jos da ti ih sam obracunam do kraja? i da koja je onda tvoja svrha kao managera u tim financijama?

Predloziti cu jednu ideju da svaka greska u financijama kosta 1 miliona ,a tada ti napisem sve navedene greske i platis kaznu OK?

Kazes cista lijenost!

Ovdje vidim da se svi bune kad su kazne radi svoje greske pa se prozivaju drugi radi kazne za koju su sami krivi radi administrativne greske....

Ti ocekujes od 5 clanova uprave da kontroliraju sve managere, pa najbolje da obracunavamo financije cijeloj ligi a vi samo da igrate... Mislim svaljivanje krivice na drugoga ne zelim komentirati da netko nije u stanju prihvatitti svoju gresku.

Hvala na podrsci!

Manager:

Kao sto i svi znaju Manager liga je nesto sto zivi od samog postanka foruma i jako sam privrzen ovom modu igranja na nasem forumu, isto tako ulazimo u 43 sezonu sto znaci da se radio jako kvalitetan posao i da nije zaborav preko noci,a to je zasluga svih bivsih uprava koje su se brinule o Manager modu.

Ono sto mogu obecati da ce se svaki prijedlog uvaziti, izvagati isto tako zbrojiti plusevi i minusi samog prijedloga.

Mile nadam se da cete ovo staviti na razmatranje i da cete dati obavest o ovome
[/quote]

Zanima me na sta konkretno mislis?

I molim vas ne svaljujte svoje greske na upravu, ne trazite krivca tamo gdje ga nema vec si samo priznajte gresku koju ste napravili i to je to. Nastavis dalje sa greskom koju neces ponoviti jer si je napravio...

Van mreže robi024

• Hero Member
    • Awards
« Odgovor #35 poslato: Mart 07, 2020, 21:36:58 »

Zanima me na sta konkretno mislis?

Kaznu za vodjenje evidencije kartona izbacite iz pravilnika ako nevrsite kontrolu po trokolu ili onda kontrolisite na polusezoni pa da svi imaju iste kazne

F.K. Jošanica (Smailovicc) se kaznjava sa 1.000.000€ radi odigravanja 01. kolo kupa, 02. kolo lige i 02. kolo kupa, bez da je ažurirao evidenciju kartona po redoslijedu odigranih utakmica (Financijski pravilnik (FP), 2f - Kazne BPL Manager Uprave).

Molimo sve managere koji nisu sigurni u evidenciju, da pogledaju sliku ispod. Evidencija kartona i povreda ide po redoslijedu utakmice koja ste odigrali, a ne po obrascu. U ovom slučaju, ako je odigrano prvo kup, onda se stavlja kup, kao što se može vidjeti na primjeru ispod.

Joga Bonito (Chille_HR) se kaznjava sa 500.000€ radi odigravanja ligaške utakmice 28. kola, bez da je ažurirao evidenciju kartona za odigranu utakmicu 25. kola.

Joga Bonito (Chille_HR) se kaznjava sa 1.000.000€ radi odigravanja utakmice 01. kola lige, bez da je ažurirao evidenciju kartona za odigranu utakmicu 3. kola lige i 1. kola kupa.

Joga Bonito (Chille_HR) se kaznjava sa 500.000€ radi odigravanja utakmice 2. kola kupa, bez da je ažurirao evidenciju kartona za odigranu utakmicu 1. kola lige.

FK Novi Pazar (hadisnp) se kaznjava sa 1.500.000€ radi odigravanja ligaskih  i kup utakmica bez postavljanja izvjestaja prijasnje odigrane utakmice 9. kola prve manager lige . Protivnici su redovno postavljali izvjestaje i na racun toga je ustvrdjeno da je manager FK Novog Pazara prekrsio pravilo.

Joga Bonito (Chille_HR) se kažnjava sa 500.000€ radi odigravanje ligaške utakmice 07. kola, bez da je ispravio evidenciju za ranije odigrane utakmice 09. kola ligaške utakmice protiv NK Polet.

F.K. Jošanica (Riky93) se kažnjava sa 1.500.000€ radi odigravanje ligaške utakmice 12. kola, 18. kola i 17. kola bez da je postavio izvještaj za ranije odigrane utakmice 13. kola ligaške utakmice protiv NK Zlatorog (XardaS.).

Joga Bonito (Chille_HR) se kaznjava sa 500.000€ radi odigravanja ligaške utakmice 18. kola, bez da je ažurirao evidenciju kartona za odigranu utakmicu 14. kola.

Ima jos puno primera i kontrolise se kako ko stigne i samim tim pojedinci koji se kontrolisu po trokolu bolje prodju nego ljudi koji se kontrolisu na polusezoni ili na kraju sezone i zato bi trebalo da se uvede jasno pravilo kako se to kontrolise tako da i mi znamo ostali clanovi jer ovaj moj slucaj nije prvi, kako ko ima srece a to nije uredu, pravila treba da su za svakog ista a iz primera gore navedenih vidis da je to veliki propust.
Netrazim da mi umanjite kaznu, greska je ocigledna nego da ovo u buducnosti radite po jednom sablonu trokolo ili na polusezonama pa da svi menadzeri podlezu jednakom kriterijumu ovako ispadne da je selektivno kaznjavanje.
Vidim da ste uvredljivi kad vam se ukaze na neki propust, svi grese pa tako i vi ako nemozete se suociti sa tim onda eto ja vam se izvinjavam

Van mreže hadisnp

• Hero Member
  • awards 2nd Manager League 2nd place Tournament Winner 1st Manager League 3rd place
    • Awards
  • PSN ID: Hadis-85-NP
« Odgovor #36 poslato: Mart 07, 2020, 22:18:05 »
Ti si u upravi i tebi je posao da kontolises finansije, ja izgubim sat vremena da odradim finansije jer sve mora rucno da se radi i negde nesto pogresim, ti onda potrosis vreme na mene kao i na svakog sto potrosis kad pregledavas, to ti je posao kao clanu uprave, i onda nadjes moje greske, i namerno neces da copi paste nego napises samo finansije nisu ispravne, samo da bi ja opet izgubio sat vremena trazuci, i ne nadjem gresku i onda opet jurim tebe i ti onda kazes lagano tu je greska. Zasto kad mozes odma da copi paste tu je greska , znaci da namerno pustis da opet gubim svoje vreme i onda ces tek da mi kazes. Jel tako? Mozda gresim.

Van mreže Mile Veliki

• Administrator
  • Superhero Member
  • awards 2nd Manager League 3rd place Rodjendanski turnir
    • Awards
  • PSN ID: Mile_Veliki
« Odgovor #37 poslato: Mart 07, 2020, 22:23:38 »
Ti si u upravi i tebi je posao da kontolises finansije, ja izgubim sat vremena da odradim finansije jer sve mora rucno da se radi i negde nesto pogresim, ti onda potrosis vreme na mene kao i na svakog sto potrosis kad pregledavas, to ti je posao kao clanu uprave, i onda nadjes moje greske, i namerno neces da copi paste nego napises samo finansije nisu ispravne, samo da bi ja opet izgubio sat vremena trazuci, i ne nadjem gresku i onda opet jurim tebe i ti onda kazes lagano tu je greska. Zasto kad mozes odma da copi paste tu je greska , znaci da namerno pustis da opet gubim svoje vreme i onda ces tek da mi kazes. Jel tako? Mozda gresim.

Ja za 45  minuta  odradim Gokua,Jazu,Kepu,Dadu za tebe samog. A sa ovim odgovorom si dao doznanja da te boli K kako ispunjavas financije jer se rucno ispunjavaju,a u biti imas i exel koji radi sam sve od toga zato se prebaci na to.

Istina posao mi je i ja ga obavim i objavim da su financije pogresne.

Znaci ti gubis svoje vrijeme za ispravljanje gresaka a ja svoje vrijeme ne gubim sto odradim cijele tvoje financije JEL TAKO? ili mozda gresim?

Van mreže dok

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
  • awards Rodjendanski turnir
    • Awards
« Odgovor #38 poslato: Mart 07, 2020, 23:23:21 »
znaci da namerno pustis da opet gubim svoje vreme i onda ces tek da mi kazes. Jel tako? Mozda gresim.

Ovo sa gubljenjem vremena je VRH. Mi imamo po 6 vas da iskontrolisemo i ti pricas o gubljenju vremena

Van mreže X-Plosiv

• Kralj šovinizma i ljubitelj ženskog donjeg rublja
  • Nova BPL Uprava
  • Hero Member
  • awards 2nd Manager League 2nd place Rodjendanski turnir
    • Awards
  • PSN ID: ShadowSneakDude
« Odgovor #39 poslato: Mart 07, 2020, 23:28:55 »

Bez neke uvrede, ali ako ti svaki put imaš netočne financije onda moraš ozbiljno sjesti sam sa sobom i shvatiti kako je moguće da su ti financije uvijek netočne. Shoku sam sezonama driblao jer ono što je on imao je bio kupus, pa danas manje više 99% ima točne financije.

Ima jos puno primera i kontrolise se kako ko stigne i samim tim pojedinci koji se kontrolisu po trokolu bolje prodju nego ljudi koji se kontrolisu na polusezoni ili na kraju sezone i zato bi trebalo da se uvede jasno pravilo kako se to kontrolise tako da i mi znamo ostali clanovi jer ovaj moj slucaj nije prvi, kako ko ima srece a to nije uredu, pravila treba da su za svakog ista a iz primera gore navedenih vidis da je to veliki propust.
Netrazim da mi umanjite kaznu, greska je ocigledna nego da ovo u buducnosti radite po jednom sablonu trokolo ili na polusezonama pa da svi menadzeri podlezu jednakom kriterijumu ovako ispadne da je selektivno kaznjavanje.

Ja bih savjetovao editiranje prvog posta nakon svake  utakmice i ispunjavanje dijela sa kartonima, pošto dio sa strijelcima/asistentima nije obavezan.

Vidim da ste uvredljivi kad vam se ukaze na neki propust, svi grese pa tako i vi ako nemozete se suociti sa tim onda eto ja vam se izvinjavam

Nitko nije uvredljiv, ali ja vidim neke stvari;

1. Hadis

OBAVJEŠTENJE S40 o Hadisu da će BPL Uprava reagirati ako nastavi sa kaznama i ovakvim vladanjem

Hadis je od S40 do S44 (u ovom trenutku dana 07.03.2020.) prikupio 24.030.000 kazne. Da je uprava zlobna kako cijenjeni gospodin i misli, ista ta uprava bi mu oduzela klub zbog očiglednog nemara. Objasni mi Hadise, zašto imaš toliko kazni?

2. Aladdin

Uprava izađe u susret kao i svakome do sada kada su pitali da odigraju unaprijed, i onda ne odigra i ne javi iako je imao više dana za odigrati od ostalih, i ima obraza naljutiti se? Dajte me nemojte zezati. Da pošalješ PM upravi treba ti 2 minute, jedan dan ima 1440 minuta, 7 dana ima 10.080,00 minuta. Imao si dane unaprijed, budimo fer i korektni i uzmimo 10 dana. 10 x 1440 = 14.400.00 minuta. Ako od ovog nemaš vremena 2 minute da pošalješ PM i kažeš da niste mogli odigrati, onda stvarno ne znam što reći. 10h dnevno imaš za whatsapp, ali 2 minute nemaš za poslati PM upravi koja uvijek izađe u susret, svejedno koja je, kroz godine uvijek izlazili...

A što se tiče financiranja foruma, to stvarno svi činimo, ali ako će se to povlačiti kada netko nešto pita, ja ću rado platiti sljedeće godine hosting BPLa, bio član uprave ili ne tada  :super:
Ustvari platiti ćemo ja i KimJong, znam da on isto voli i živi BPL  :super:
Meni ga prvom oduzmite ako ikad dobijem ijednu kaznu!!!

Van mreže hadisnp

• Hero Member
  • awards 2nd Manager League 2nd place Tournament Winner 1st Manager League 3rd place
    • Awards
« Odgovor #40 poslato: Mart 07, 2020, 23:55:03 »
Mozda bi ga i drugi voleli tako puno kad se nebi pojedinci iz uprave ponasali arogantno i koji nemaju razumevanja za zalbe ostalih menadzera. Koliko se secam oduzeta ti je skoro titula admin u vacap grupi, mozda je i to uradjeno iz neke ljubavi prema necemu. Ako se par menadzera javi da neko pravilo nije u redu onda treba tamo da sednete i da razmislite i da se mozda promeni a ne da se tera injat kako ste uvek vi u pravu a drugi nisu. Zasto je kepa pre nekoliko kaznjen, kad sam ja na vreme javio da nismo odigrali i da me covek jurio ali da sam ja bio u guzvi i da samo zbog toga nije odigrano? Gde je tu pravda kazniti coveka koji nije kriv. Cak mislim da je samo on kaznjen a ja nisam. Pa to je smesno i u istom trenutku zalosno stvarno. Situacija sa monsterom je jos smesnija, covek nije odigrao ni jedan mec i javio upravi da ne moze da igra, vi ste kaznili mene sto mec nije odigran a njega niste.

Van mreže robi024

• Hero Member
    • Awards
« Odgovor #41 poslato: Mart 08, 2020, 00:01:23 »
Pa editiranje kartona I povreda je obavezno posle svake utakmice, ja sam napravio gresku, nisam odradio kazna je na mestu, samo se ja pitam zasto nije odradjena kontrola,unazad sezona evidetno je da se kontrolisalo ko kako stigne pa od tuda I kazne nejednake za menadzere a pravilnik je jednak za sve a tako bi I trebale biti kazne, nadam se da ce se to ispraviti I nece biti tih situacija vise,ako smatrate da treba kontrolu vrsiti po trokolu onda odradite sve po trokolu ako nemate vremena I naporno vam onda po polusezoni ali svi trebaju imati jednak tretman.
Na vama je kako cete to raditi ali radite tako da bude za svakog bude isto

Van mreže stole

• General Manager
  • Administrator
  • Superhero Member
  • awards 2nd Manager League 2nd place 2nd Manager League 3rd place VIFA International Club League 3-rd place
    • Awards
  • PSN ID: stolevs
« Odgovor #42 poslato: Mart 08, 2020, 00:06:30 »
Mozda bi ga i drugi voleli tako puno kad se nebi pojedinci iz uprave ponasali arogantno i koji nemaju razumevanja za zalbe ostalih menadzera. Koliko se secam oduzeta ti je skoro titula admin u vacap grupi, mozda je i to uradjeno iz neke ljubavi prema necemu. Ako se par menadzera javi da neko pravilo nije u redu onda treba tamo da sednete i da razmislite i da se mozda promeni a ne da se tera injat kako ste uvek vi u pravu a drugi nisu. Zasto je kepa pre nekoliko kaznjen, kad sam ja na vreme javio da nismo odigrali i da me covek jurio ali da sam ja bio u guzvi i da samo zbog toga nije odigrano? Gde je tu pravda kazniti coveka koji nije kriv. Cak mislim da je samo on kaznjen a ja nisam. Pa to je smesno i u istom trenutku zalosno stvarno. Situacija sa monsterom je jos smesnija, covek nije odigrao ni jedan mec i javio upravi da ne moze da igra, vi ste kaznili mene sto mec nije odigran a njega niste.

Ako se par managera javi i buni, onda se tih par managera prijave za predsednika kad budu izbori i naprave svoju upravu i izmene "g.upa" pravila. A ovako samo svirate k.... u prazno i ponavljate 1000 puta isto

Van mreže robi024

• Hero Member
    • Awards
« Odgovor #43 poslato: Mart 08, 2020, 00:11:47 »
znaci da namerno pustis da opet gubim svoje vreme i onda ces tek da mi kazes. Jel tako? Mozda gresim.

Ovo sa gubljenjem vremena je VRH. Mi imamo po 6 vas da iskontrolisemo i ti pricas o gubljenju vremena

Ako ti rad u upravi gubljenje vremena nemoj vise da gubis svoje vreme nema smisla

Van mreže hadisnp

• Hero Member
    • Awards
« Odgovor #44 poslato: Mart 08, 2020, 00:13:04 »
A zbog cega da se ceka drugi predsednik i druga uprava da bi nesto bilo bolje, sta je sa trenutnom? Zar ne moze ona da se izbori sa dva tri pravila koja treba promeniti, jer se 1000 puta se.re o njima zar to nije dovoljan razlog. Zbog cega kaznjavati ljude koji nisu krivi, zbog cega se sladite takvim stvarima, jel zbog toga volite BPL ?