Vesti: :police: :police: NO WIFI!!! --- igranje samo putem kabla radi stabilne veze!!! :police: :police:
collapse

* Linkovi - NBA

* Manager Topics

FC Zvezdara od strane BPL_Uprava
[danas u 00:22:15]

FK Crvena Zvezda od strane BPL_Uprava
[danas u 00:00:08]

Desert Galacticos od strane BPL_Uprava
[Januar 18, 2020, 23:35:57]

Glasine, ponude, potraznja.... od strane izonika
[Januar 18, 2020, 23:30:11]

Todibo-------》 FC Phoenix od strane Mile Veliki
[Januar 18, 2020, 22:41:26]

WHITE BOYS ( EX NK Polet) od strane BPL_Uprava
[Januar 18, 2020, 22:40:12]

F.K Jošanica od strane BPL_Uprava
[Januar 18, 2020, 22:38:19]

NK Sloga od strane BPL_Uprava
[Januar 18, 2020, 22:37:35]

Bianconeri di Belgrado od strane BPL_Uprava
[Januar 18, 2020, 21:37:36]

NK Zlatorog od strane BPL_Uprava
[Januar 18, 2020, 21:27:45]

NK Kamehame od strane BPL_Uprava
[Januar 18, 2020, 21:27:02]

FK Novi Pazar od strane hadisnp
[Januar 18, 2020, 20:50:00]

* Classic Topics

FC Krasnodar od strane stole
[danas u 06:09:50]

Sampdoria od strane stole
[danas u 06:07:54]

ACF Fiorentina od strane stole
[danas u 06:07:02]

Valencia od strane glumac_73
[danas u 00:22:45]

Wolverhampton Wanderers od strane Leni
[Januar 18, 2020, 23:55:54]

FC Schalke 04 od strane woolf
[Januar 18, 2020, 17:19:18]

FC Shakhtar Donetsk od strane VanDijk
[Januar 18, 2020, 15:23:18]

PSV od strane kresoklc
[Januar 18, 2020, 14:53:18]

River Plate od strane AlexJ980
[Januar 18, 2020, 08:39:57]

Evidencija minusa po trokolima sezona 12 od strane BPL_Uprava
[Januar 18, 2020, 08:25:05]

* BPL Topics

Dzaja punjaza :) od strane AlexJ980
[Januar 16, 2020, 19:24:06]

Anelka39 FRIENDLY od strane Anelka39
[Januar 16, 2020, 16:09:44]

Stole PES 2020 prijateljske od strane stole
[Januar 16, 2020, 15:49:39]

GTA V od strane Anelka39
[Januar 16, 2020, 06:00:29]

* NBA manager

GOLDEN STATE WARRIORS od strane NBA Uprava
[Januar 18, 2020, 11:23:03]

Michael Jordan Sponzor S29 od strane dusanlenjabuba
[Januar 17, 2020, 17:41:42]

Sacramento Kings od strane NBA Uprava
[Januar 17, 2020, 12:53:07]

Prijave za BPL 2k manager ligu od strane Ezio2
[Januar 16, 2020, 20:05:04]

S29 KUP od strane NBA Uprava
[Januar 16, 2020, 20:00:56]

* NBA klasik

No posts were found.

* Calendar

Januar 2020
Pon Uto Sre Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 [19]
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

* Pitaj BPL!

Refresh History
  • Aladdin: Gde si Anfield - ti si ziv covece? : ) )
    Januar 16, 2020, 01:11:07
  • Anfield: Gde ste barabe, jel Stole jos uvek sprovodi strogocu?  :police: :prcko:
    Januar 11, 2020, 20:52:28
  • X-Plosiv: hahahaha da nije ovo dachoni hahahahah
    Januar 04, 2020, 21:56:19
  • Aladdin: Haha
    Januar 04, 2020, 10:06:44
  • izonika: legenda
    Januar 03, 2020, 22:04:49
  • izonika: hahahahahaha
    Januar 03, 2020, 22:04:41
  • frkass1950: Misliš reći g.l.u.p? :cheesy:
    Januar 03, 2020, 21:55:46
  • AlexJ980: dobra fora
    Januar 03, 2020, 18:00:23
  • AlexJ980: forum mi sam prebacuje rec
    Januar 03, 2020, 18:00:18
  • AlexJ980: ahahaha
    Januar 03, 2020, 18:00:10
  • AlexJ980: mozda sam pametan
    Januar 03, 2020, 18:00:07
  • AlexJ980: mislio sam reci mozda sam pametan :)))
    Januar 03, 2020, 18:00:00
  • AlexJ980: Ljudi mozda sam pametan ali ne umem da skinem ovu tabelu za evidenciju kartona. Moze pomoc ?
    Januar 03, 2020, 17:59:27
  • izonika: samo jako jazo, sljedeca sezona je tvoja
    Decembar 28, 2019, 22:52:39
  • gavra985: moj PSN je gavra985
    Decembar 24, 2019, 22:06:27
  • gavra985: moj PSN je gavra985
    Decembar 24, 2019, 22:05:31
  • gavra985: Pozdrav svima
    Decembar 24, 2019, 22:04:15
  • gavra985: Pozdrav svima
    Decembar 24, 2019, 22:03:51
  • gavra985: ujedno pozdravsvima
    Decembar 24, 2019, 22:03:11
  • gavra985: kako da se prijqavim ya ligu
    Decembar 24, 2019, 22:02:57

Autor Tema: Unicorn Midgets - Odigrane utakmice (S43)  (Pročitano 1535 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže X-Plosiv

• Kralj šovinizma i ljubitelj ženskog donjeg rublja
  • Nova BPL Uprava
  • Hero Member
  • awards 2nd Manager League 2nd place Rodjendanski turnir
    • Awards
  • PSN ID: ShadowSneakDude
Odg: Unicorn Midgets - Odigrane utakmice (S43)
« Odgovor #15 poslato: Novembar 01, 2019, 01:30:31 »
11.        FK Zeljeznicar Sarajevo (rikinanic)    1    2    Unicorn Midgets (X-Plosiv)

Ove sezone svakom manageru prilazimo sa posebnim poštovanjem i taktikom koja odgovara njegovoj igri. Kada smo promijenili pristup, vidimo i rezultate. Sv. De Gea nam je loše forme, ali ga puštamo na golu zbog zasluga zbog prošlih utakmica.

Ne znam što se dešavalo, ali sam toliko drobio rikinanica, a da nisam mogao dati gola, i onda dobivam eurogol u 45' minuti, stvarno prekrasan gol Dyzube.

Drugo poluvrijeme dajem gol sa centra, i to dodavanje u obranu, centar, vrtim se lijevo desno, znači nije 3 dodavanja do gola, ali opet VHS zabija za 1-1. Pokušavamo stvarno dati gol, ali kao da se sve urotilo protiv nas. 2 stative, i onda komična situacija - Lacazette sam ispred gola, golman 2m lijevo kod stative, i on gađa u njega iako nisam ciljao tu. Mislio sam da je to to, ali u 90' minuti gospodin Donny van de Beek zabija prekrasno gol za 1-2 i erupcija slavlja na tribinama jednoroga. Valjda je shvatio da mora podignuti razinu igre, jer ulazi većinom kao zamjena, a navijači mu još ne mogu oprostiti što je "navodno" potpisao predugovor sa Joga Bonitom, ali do transfera nije došlo  :azn:

Mislimo da smo zaslužili 3 boda na ovom uvijek teškom gostovanju, ali što naši  mogu promašiti, to je fascinantno. Dobivamo još jedan žuti, mladi Daniel James iz frustracije pokosio sa leđa igrača jer ga je otresao kao malu klinku.  :grin:

Kartoni: D. James
Moje cijenjene isprike svakome tko se osjeti uvrijeđenim ili prozvanim zbog mojih postova. Nažalost, ja sam dio generacije koji ne kmeči na svaku stvar i ne osjeća se uvrijeđenim na svaku riječ koja nije rozasta.

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #16 poslato: Novembar 01, 2019, 14:40:09 »
10.        Unicorn Midgets (X-Plosiv)    1    2    Bianconeri di Belgrado (lutkica)

Prva tekma ove sezone u ligi koju smo izgubili, a gamepad je platio danak tome. Prvi gol mi se moja jedina (i ubrzo bivša ako se ovo ponovi) žena nakelji ispred TVa 2-3sec i ja ne vidim TV i kada sam vidio što je, već je lopta išla u gol  :D

Pod stresom ne uspijevamo se sabrati, te narednih 20 minuta samo čudo nas je spašavalo od još kojeg komada, a onda isto nekim šugavim potezima mi uspijevamo izjednačiti.

45', sudac dodaje 1 minutu vremena, a mi primamo gol u 48' minuti. Znači pokušavamo izbaciti i sve, i igra nikako ne da, znamo što će se desiti te primamo gol, a onda razbijamo gamepad.

U poluvremenu mijenjamo gamepad, te igramo drugu partiju, gdje smo malo više stiskali, ali naravno, gol nas nikako neće te završava tekma. Oko 90' minute lutkica morao pauzirati nešto, a mi koristimo tu pauzu da izađemo na balkon, te zabijamo gamepad u pod dok ga nismo rastavili.

GG WP, lutkica me dosta dobro neutralizirao, te iako je moglo otići u bilo kojem smjeru, čak i ovaj ishod gdje imam 0 bodova nije loš, jer je lutkica stvarno igrao dobro i mogu mu samo stisnuti ruku, zaslužio je 3 boda  :super:

Situacija doma je da se može napetost rezati nožem, ali tako je to mala moja kada diraš čovjeka dok igra u BPLu.

Kartoni: A. Doucoure
« Poslednja izmena: Novembar 01, 2019, 15:17:28 od strane X-Plosiv »
Moje cijenjene isprike svakome tko se osjeti uvrijeđenim ili prozvanim zbog mojih postova. Nažalost, ja sam dio generacije koji ne kmeči na svaku stvar i ne osjeća se uvrijeđenim na svaku riječ koja nije rozasta.

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Poslednja izmena: Novembar 03, 2019, 00:53:29 od strane X-Plosiv »

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #20 poslato: Novembar 08, 2019, 01:29:53 »
13.        Desert Galacticos (aladdin)    2    2    Unicorn Midgets (X-Plosiv)

Odigrao 200 tekmi barem na ovom PESu, i dešavale se razne stvari.

Odigrao 1/8 home sa aladdinom, sve radilo OK, pobijedio, a mogao izgubit, ali je nogomet bio tečan.
Odigrao 1/8 away sa aladdinom, nakon pauze, igrači nemaju kontrole, u 16m mi se igrač gasi i dobivam golove.
Odigrao odmah nakon toga menager sa aladdinom, opet u 16m igrač mi se gasi prebacuje nasumično kontrolu, primam gol.
U 200 tekmi mi se to nije desilo, u 2 tekme gdje su mu potrebni bodovi se desilo 3x.
Nemam dokaza za nikakvo optuživanje, ali ja jednostavno utakmice protiv lakia igram zato jer moram, jer nisam dovoljno bogat da plaćam 5 milja nekome da odigra jednu tekmu, makar ako se ovo nastavi ovako, biti ću primoran jer ovo nije nogomet.
Žao mi je vremena što moram gubiti sa njim, jer je očigledno kada je igra normalna sa njim, a kada odjednom više nije.

Kartoni: A. Doucoure, Denayer

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #21 poslato: Novembar 08, 2019, 15:58:25 »
14.        Unicorn Midgets (X-Plosiv)    4    0    Borussia United (Pink Panter)

Ovo je bio derbi kola. Ne toliko zbog pozicija na tabeli, koliko zbog oklade; Tko završi niže na tablici između nas dvoje, plaća večeru suparniku + miletu i beshi  :cool:

Proučavanje formacije i stila suparnika nam se opet pokazalo kao dobitna kombinacija, a uz moj napadni i okomiti nogomet čista pobjeda je jedini ishod kojeg je ova utakmica mogla imati. Vidjeli smo da mu obrana nije na zavidnoj razini kao veza i napad, pa smo odlučili prebaciti lopticu na visoki pressing i nadati se da će momčad pogriješiti.

Odavno poznata kombinacija Adama Traore - Lacazette je donijela prednost, a  :R2: :circle::square: u suprotni kut je donijela 2:0 rezultat. Drugo poluvrijeme Pink malo dolazi do izražaja, ali pred smiraj tekme, igrač koji je na izlaznim vratima Unicornsa (C. Adams) upošljava Lacazettea koji zabija svoj drugi gol, a onda zaokružuje i hattrick nakon nespretnog dodavanja Pinkovog golmana.

Pink se žalio na vezu nakon utakmice, meni je sve radilo normalno, a ušao sam u tekmu sa njim direktno nakon 2 tekme sa stoletom gdje je veza bila odlična, tako da stvarno ne znam što bi moglo biti, meni je sve radilo funkcionalno. Možda jer sam imao većinu plavih igrača koji su jeli teren kao da se bore za opstanak, a ne za sam vrh D1, to je nepoznanica.

GG, malo visoki rezultat, ali ogromni pressing je učinio svoje ovdje  :super:

Kartoni: ...začudo, nitko.

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #22 poslato: Novembar 08, 2019, 21:59:28 »
15.        FK Partizan (kepa)    5    0    Unicorn Midgets (X-Plosiv)

Ušli smo u ovu tekmu sa samo jednim ciljem; ne primiti 8 komada kako bismo dobili sponzor D na polusezoni. Misija izvršena.

Što se tiče tekme, nisam još igrao sa kepom ovaj PES, pa nisam znao što mogu očekivati. Manje dodavanja u 16m, više okretaja na C. Ronalda i pucanja sa 15-20m što ulazi često. Par prilika što sam ja imao, falilo bi mi pola metra za šut, ili bi bilo ofrlje.

Sve u svemu, tekma u kojoj sam pokušavao naučiti što više, što se i desilo. U drugom poluvremenu malo zaštekalo, bio je problem do mene, ali bilo je 4-0 pa nisam išao ugasiti, wifi mi nažalost ostao upaljen i u drugom pol se na full kratko vrijeme osjetilo.

Kartoni: Nisam lud da radim bezveze kartone kada sam izgubio unaprijed  :D

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #23 poslato: Decembar 10, 2019, 19:42:58 »
17.        NK Vrdovo (Dado008)    0    6    Unicorn Midgets (X-Plosiv)

Tekma u kojoj smo na početku vidjeli da možemo odnijeti puni plijen, a znamo da Dado već sezonama forsira lijevu stranu igre, ali tu je najbolji defenzivni RB na svijetu, tako da je otupio tu stranu napada.

Nakon početnog pokušaja drobljenja obrane Dade, jednostavno OVR su proradili i dosta odbijanja koja su išla na moju stranu, a neumoljivi Lacazette danas odlučuje zasjati, a mladi Azmoun koji se bori za transfer u Europu ga komplementira sa svojim doprinosom. Čini se da glasine da će biti zamijenjen Hallerom su pozitivno utjecale na mladića.

Veza izvrsna, žao mi Dade, ali Batshuayi ga je izdao ove utakmice, da je bio Giroud na njegovom mjestu u 2 situacije, vjerujem da mi mreža ne bi ostala prazna.

Ovim putem Onana svoju prvu službenu utakmicu u Unicornsima započinje sa clean sheet, a CB duo Hermoso-Ake se pokazuje kao zanimljiva kombinacija.

Kartoni: ...nitko

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #24 poslato: Decembar 12, 2019, 15:47:26 »
18.        Unicorn Midgets (X-Plosiv)    1    5    F.K. Novi Pazar (hadisnp)

Ovim putem prvo se želim zahvaliti svima što mi nisu dali da unajmim managera da odigra jedno poluvrijeme, nego sam morao pojesti govno, koje je bilo čim tim slađe jer sam u pravu što sam rekao i što stoji.

Znači, kako je išlo:

Prije par dana smo igrali ja i HadisNP utakmicu gdje ja nisam mogao 2 dodavanja napraviti. Doslovce golman ispuca loptu, u 5 različitih slika mi dođe do CF-a. Prvi gol primljeni nisam niti vidio kako je bio nakon što je lopta došla do 16-erca. U poluvremenu ja izlazim iz igre jer ništa ne vidim, dodam igraču, lopta stoji 2m od njega, ja ne mogu prebaciti.

Moja statistika je bila 1(0). Zašto pišem statistiku?

Zato jer smo sada odigrali drugo poluvrijeme. Prvo smo pustili sa pametanim dodavanjima i 2 gola da odradimo proformu i da prvo poluvrijeme završi 0-2 kako je završilo prije.

Nakon intervencije i sređivanja hadisovog rutera, veza u ovoj tekmi je bila P R E L I J E P A, I Z V R S N A, kakvu bih poželjeo da svi imamo svaki put kada igramo između nas.

Drugo poluvrijeme završava sa rezultatom 1-3 za Hadisa što stvarno nemam ništa protiv, ali mojih 5(3) udaranja gdje ga je spasio golman više puta samo govori ono što sam rekao - OGROMNI lag i štuckanje u prvoj tekmi.

Nisam smio unajmiti managera da odigra 2 poluvrijeme jer ja nisam htio, a ubacio sam Ramsdale sa GK 72 da igra prvo poluvrijeme koje ne vrijedi kao CF, i mislio ubaciti Onanu (OVR 83) drugo poluvrijeme, ali kada sam vidio kakva je veza, koja je bila fenomenalna...shvatio sam jednu stvar. Da li ja zaslužujem da igram na razini čovjeka koji se nalazi u svakoj malverzaciji koja se dešava na exyu forumima što se tiče PESa?

Ne. Dokaz mi je bio dovoljan, veza je perfektna, a onaj put nije bila nikakva. Pustio sam GK 72 da brani i primao pacerske golove jer mu pucaju visoki OVR.

Da je bila ovakva veza u prvoj utakmici, sa zadovoljstvom bih izgubio 1-5 jer je veza dobra, ali gdje ja vidim da sam bio u pravu kada sam odbio igrati dalje zbog veze....nema tih para da ćemo mi igrati više.

Unicorn Midgets bude unajmio svaki put managera kada moramo igrati protiv Hadis-a, jer se ne želimo spuštati na tu razinu.

« Poslednja izmena: Decembar 12, 2019, 19:52:17 od strane X-Plosiv »

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #25 poslato: Decembar 13, 2019, 21:54:48 »
21.        SC Eleftheria (KimJong86)    2    1    Unicorn Midgets (X-Plosiv)

Dobra i tvrda tekma gdje je domaćin iskoristio prednosti terena. Nisam znao da možemo igrati na terenu koji nam nije homeground u patchu, jer se onda postavlja pitanje koji klinac uopće u patchu se radi settings i type turf i boje mreže ako se ne igra na terenu koji nije homeground?

Igrali smo na nekom terenu koji je toliko blještao (vidi se u izvještajima na zadnjoj dole lijevoj slici) da nismo vidjeli loptu. Probali smo spuštati brigthness, contrast, gasiti game mode, podešavanje warm slike itd., i uspjeli dobiti kakvu takvu boju, ali preveliki kontrast između blještavila terena i lopte je rezultiralo time da loptu nismo vidjeli.

Prvo poluvrijeme pokušavamo se naviknuti na to, ali KimJong iz jedine prilike zabija. Drugo poluvrijeme uzvraćamo udarac, Lacazette zabija na silu, ali KimJong daje drugi gol kada igrač bježi mom CBu i to je finalni rezultat. Mi pokušavamo još nešto, ali Murilo danas ima svoj dan i brani sve što se može.

Iznenadio nas je teren, znali smo na kojem igra KimJong i tamo je dan čak i OK (nijanse itd.), ali ovaj teren se stvarno ništa ne vidi. Gledam na 3 različita monitora sliku ovog izvještaja i dole lijevi kut tako blješti slika, da je to bilo užas za gledati dok se igralo.

Tekma je bila tvrda i uživao sam, 3 boda su zasluženo uzeta kod domaćina, ali od sada mi stavljamo sve random od terena do vremena , pa kada se uhvati zima kiša i baljuzga sa dugom travom, da ne bude plakanja  :lol:

Kartoni: Azmoun

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #26 poslato: Decembar 14, 2019, 01:07:48 »
16.        Unicorn Midgets (X-Plosiv)    2    3    FK Balkan (vaso333)

Tekma u kojoj smo vidjeli što znači visoki OVR kod golmana. Povratna i sa 1m Azmoun promašuje gol koji spada u kategoriju "teže promašiti, nego zabiti", ali što je tu je.

Primili dva gola u prvom poluvremenu, od čega drugi goropadni Lukaku skače i zabija što ne bi Lacazette za još 10g. Nemam se prava žaliti, dečko igra u pravom životu u formi, pa mi je gol realan. Prije 6mj bih se nasmijao  :D

Treći gol poprilično znam da je gol, LB ide na loptu i naglo usporava da bi njegov igrač mogao protrčati, ali sve se to vraća u produžecima kada igra daje momentum mom timu kako bi to bilo malo "neizvjesnije". U 89' Zouma dobiva crveni zbog duplog  :iks: :iks:, a ja dajem penal Onani da puca, čime postaje prvi golman u Unicornsima koji je ikada dao gol.

U 93' Konami poklanja opet meni priliku, te dolazi rezultat na 2-3. Mutavo jer nije zasluženo da dam 2 gola u produžecima, ali tada pokušavam baciti sve nade u napad, ali vaso mudro dodaje loptu GK i tu gubi dragocjenu minutu dok se ta lopta iskoprca vani  :cheesy:

Sve u svemu, sadržajna tekma, jačina tima je osjetno na njegovoj strani, a ova tekma potvrđuje još jednom ono što sam govorio i prije, GK sa jako visokim OVR donosi 15 bodova u sezoni, ako ne i više.

Veza perfektna, protivnik korektan, mi možemo žaliti za naša 3 boda, ali realno, nemamo se na što žaliti, protivnik je svoje prilike iskoristio i pobijedio fer.

GG Vaso!

« Poslednja izmena: Decembar 14, 2019, 23:32:34 od strane X-Plosiv »

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #27 poslato: Decembar 14, 2019, 21:44:39 »
20.        Unicorn Midgets (X-Plosiv)    1    3    SS Falcon (vandijk)

Lijepa tekma, odmah na početku golman od VVD skuplja 3 obrane, dok moj sa crvenom formom nakon 2 skupljene obrane prima golove što god se puca.

Veza je bila OK, protivnik je bio konkretniji te zaslužio 3 boda.

Ovime dajem epilog - ako Vam je taktika dogovoriti se za vrijeme i onda pustiti osobu da čeka, bez da mu se išta javi, onda malo razmislite o tome, jer situacija gdje se ja posvađam sa ženom zbog situacije doma, pričekam da odigram, čekam još 15 min bez da se kaže A, i onda moram igrati sa ljutitom ženom pored sebe i pola tekme raspravljati sa njom...nije gušt momci, cijenite tuđe vrijeme, ako se već cijeni vaše za dogovor  :super:
EDIT: Pregledao log chata, vidio da sam ja zaključio 21h zbog ranijeg dogovora, a nisam vidio da nisam napisao u 21h da sam već tu, moja greška, isprike VVD. Ali i dalje stoji, dosta ljudi ne cijeni vrijeme drugih, te na tome treba proraditi.

GG VVD, dobra veza.

« Poslednja izmena: Decembar 14, 2019, 23:32:54 od strane X-Plosiv »

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #28 poslato: Decembar 16, 2019, 21:10:06 »
19.        Inter (internacional 1)    1    1    Unicorn Midgets (X-Plosiv)

Nakon prvog dijela sezone gdje smo završili sa rezultatom 0-0, ovdje ipak 1-1, i to usudio bih se reći oba gola su moja. Zaboravljam na animaciju igrača, i sa CB umjesto da ispucam radim korak, dovoljno da ne mogu ispucati i Balotelli uzme,  :iks: do Vardya i  :square: gol. Očekivao sam tako nešto nakon što je imao inter 0(0) u prvom poluvremenu  :cheesy:

Drugo poluvrijeme osim tog gola, bilo je zanimljivo jer su se obje momčadi otvorile, ali nažalost zadnjih 10min bilo cijepanja slike zbog loše veze (a obojica imamo rutere u DMZ?!), i situacija gdje je Lacazette u 16m sa loptom i stišćem  :square: ...i ne dešava se ništa ....jedna duga sekunda...uff  :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Sve u svemu, na kraju je OK i podjela bodova, ali ne možemo se oteti dojmu da smo mogli i trebali bolje ovdje.

GG Inter, veza ok do koje 80-te minute, a onda urnebes.

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #29 poslato: Decembar 20, 2019, 23:47:45 »
24.        Unicorn Midgets (X-Plosiv)    3    1    FC La Masia (izonika)

Utakmica u kojoj smo dali loptu Izoniki i strpljivo čekali pogrešku da napravimo kontru. Taktika nam je naposljetku dala 3 boda, ali je Izonika bio u kontroli cijelu utakmicu, ali ovaj put nas je izvukao OVR Beek-a koji zabija gol koji nam je dao prednost.

GG WP, veza bila OK, u 80-85min je sjecnulo 2 sekunde, ali osim toga ništa. Fairplay na razini, protivnik nije zaslužio 0 bodova.

« Poslednja izmena: Decembar 21, 2019, 08:58:00 od strane X-Plosiv »