Vesti: :mf_w00t2: Classic liga u tijeku!!!  :mf_w00t2:
collapse

* Linkovi - NBA

* Manager Topics

Priprema za patch PES2020 od strane Aladdin
[danas u 18:08:08]

Obavještenja BPL Uprave - sezona 43 od strane BPL_Uprava
[Septembar 17, 2019, 19:53:59]

Diego Lainez ----> SC Eleftheria od strane KimJong86
[Septembar 16, 2019, 20:22:53]

Manager S43- Pitanja i odgovori od strane X-Plosiv
[Septembar 16, 2019, 13:50:21]

FK Velež Mostar ---->>> FK Željezničar Sarajevo od strane rikinanic
[Septembar 16, 2019, 02:45:14]

* Classic Topics

Prijave Classic sezona 11 (PS4) od strane lutkica71
[danas u 17:37:15]

* BPL Topics

Friendly vs KINGS 20.09. od strane penka1000
[danas u 17:38:59]

Friendly vs Chunga Lunga 19.09. od strane penka1000
[danas u 17:37:38]

kad smo vec kod glazbe iliti muzike :) od strane Anelka39
[danas u 15:52:38]

Statistika 10v10 prijateljske utakmice od strane izonika
[danas u 14:29:19]

Friendly vs BIH National Team 17.09 od strane izonika
[danas u 14:28:15]

Traze se dobrovoljci za drzanje BPL sobe na peslauncheru! od strane stole
[danas u 12:26:09]

Modernizacija Sajta od strane shokanito
[danas u 03:39:13]

WHITE BOYS FRIENDLY od strane jazavac
[danas u 00:23:48]

Golovi i ostalo iz real life! od strane X-Plosiv
[danas u 00:19:31]

Stole PES 2020 prijateljske od strane Drug Ostoja
[danas u 00:09:20]

* NBA manager

Prijave za BPL 2k manager ligu od strane Marin1991
[danas u 14:45:20]

Los Angeles Lakers od strane NBA Uprava
[danas u 09:15:56]

* NBA klasik

No posts were found.

* Calendar

Septembar 2019
Pon Uto Sre Čet Pet Sub Ned
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 [18] 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

No calendar events were found.

* Pitaj BPL!

Refresh History
  • jazavac: Shokanito.. U danima sretnim, u danima grubim, ja ne mogu drugo nego da ga volim
    Septembar 17, 2019, 11:22:18
  • shokanito: nebi napustio klub, nema para ,  a bilo je i gorih vremena , a doce i neki patch , pa ispeglace valjda kolko tolko...
    Septembar 17, 2019, 02:54:33
  • Anfield: Au Stole pa da si jos jedan gol dao pa da se lepo ukompletiras 10-10-10 / 42:42 :D
    Septembar 17, 2019, 02:07:50
  • Anfield: Gde ste barabe :D
    Septembar 17, 2019, 02:05:49
  • Anelka39: :grin: :driver:
    Septembar 16, 2019, 18:37:08
  • X-Plosiv: Lutkane moj suparniče :)
    Septembar 16, 2019, 16:59:20
  • zuke: Potvrdjujem da bi Anelka poklonio da mu se ne svidja ,meni je poklonio Gran Turismo ,tako da Shoka ,na tebe je red :D
    Septembar 16, 2019, 15:54:25
  • zuke: :D
    Septembar 16, 2019, 15:53:33
  • Anelka39: Pa zasto mu ti nedas svoj PES kad si reko da je sranje? Ja bi mu ga prvi poklonio da mi ne valja  :)
    Septembar 16, 2019, 14:50:56
  • shokanito: a nije ti skup pes, mene je izaso manje od 30 eur za ps4,    imas opciju da digitalu podelis sa drugom ili nekim i ispadne u pola cene
    Septembar 15, 2019, 22:47:07
  • Sniper031osk: pa meni bi pasalo hahah
    Septembar 15, 2019, 22:09:43
  • shokanito: a kolko je očajan ovaj  pes 20 bolje da se nastavi da se igra 19
    Septembar 15, 2019, 22:07:07
  • X-Plosiv: Kako smo PES zajednica, čim izađe novi svi uzimamo :)
    Septembar 15, 2019, 20:14:12
  • izonika: niko vise ovde ne igra pes19
    Septembar 15, 2019, 18:43:42
  • Sniper031osk: a jbg nemam jos taj, znaci nista pes 19?đ
    Septembar 15, 2019, 18:21:49
  • izonika: pes20
    Septembar 15, 2019, 17:11:23
  • Sniper031osk: cisto da razjasnim radi se o pes 19 na ps4?
    Septembar 15, 2019, 17:03:49
  • izonika: evo ti link od turnira, prijavi se i izaberi tim, a imas i classic ligu koja uskoro pocinje pa se prijavi i tu :)
    Septembar 15, 2019, 16:58:44
  • izonika: [link]
    Septembar 15, 2019, 16:58:23
  • izonika: imas  veceras turnir u 20h pa prijavi se , prijave traju do 19h :)
    Septembar 15, 2019, 16:58:09

Autor Tema: Unicorn Midgets - Odigrane utakmice (S42)  (Pročitano 1297 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže X-Plosiv

• Kralj šovinizma i ljubitelj ženskog donjeg rublja
  • Nova BPL Uprava
  • Hero Member
  • awards 2nd Manager League 2nd place Rodjendanski turnir
    • Awards
  • PSN ID: ShadowSneakDude
Odg: Unicorn Midgets - Odigrane utakmice (S42)
« Odgovor #30 poslato: Avgust 01, 2019, 15:31:03 »
22. F.K. Novi Pazar (hadisnp)    2    3    Unicorn Midgets (X-Plosiv)

Mislim da moj izvještaj iz prvog dijela sezone isto vrijedi i za ovo, samo je drugačiji rezultat.

Rekao je HadisNP da se vraća svojoj 4-3-3 formaciji drugi PES, to čekamo, jer mi je bilo stvarno gušt igrati prije protiv njega  :super:

Rak ove zajednice, neću nikada progurati 4-2-4 i korištenje svcake rupe i onda dati obrazloženje:

[11:39, 6/6/2019] HadisNP BPL: Naravno
[11:39, 6/6/2019] HadisNP BPL: nisam lud da igram fudbal
[11:39, 6/6/2019] HadisNP BPL: da me svi pune

Dovoljno mi govori o kakvom se igraču radi. Ako je tebi BPL na razini Online Divisiona gdje ćeš prodati guzu za bod više, onda dobro. Radije izgubim i igram lijep nogomet (kakav smo znali igrati međusobno prije) nego igrati na toj razini na kojoj ti želiš igrati.

Sve najbolje u nastavku lige, prošli PES si čak znao igrati nogomet i bilo je zadovoljstvo i gubiti od tebe, ovako si postao samo kategorija "povuci vodu" nakon odigrane tekme  :super:

Kartoni: Ništa
Moje cijenjene isprike svakome tko se osjeti uvrijeđenim ili prozvanim zbog mojih postova. Nažalost, ja sam dio generacije koji ne kmeči na svaku stvar i ne osjeća se uvrijeđenim na svaku riječ koja nije rozasta.

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #31 poslato: Avgust 03, 2019, 00:35:17 »
23. Unicorn Midgets (X-Plosiv)    1    4    FK Partizan (kepa)

Sve u svemu, moji mladi puleni su pokazali da mogu igrati na terenu, samo previše netočnih dodavanja koje su rezultirale lošim ishodom, tj. mojom izgubljenom tekmom. Izgubio bih i bez toga, ali fascinantno koliko netočnih dodavanja koja ne idu tamo gdje ih ja nisam zamislio, možda moram prestati igrati PES 2020 Demo.

Ja zabio jedan šlampav gol, drugu priliku promašio, a nažalost Van Beek i C. Adams još nisu dorasli ovoj momčadi.

« Poslednja izmena: Avgust 03, 2019, 01:25:16 od strane X-Plosiv »
Moje cijenjene isprike svakome tko se osjeti uvrijeđenim ili prozvanim zbog mojih postova. Nažalost, ja sam dio generacije koji ne kmeči na svaku stvar i ne osjeća se uvrijeđenim na svaku riječ koja nije rozasta.

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #32 poslato: Avgust 09, 2019, 00:47:33 »
26. Desert Galacticos (aladdin)    0    0    Unicorn Midgets (X-Plosiv)

Očekivali smo potop kada smo vidjeli da nam prvi CB par nije dobre volje, te umjesto njega stavili mladog Denayera koji ima kojih 12-14 overall manje od njegovog napadača, a pored njega dodali A. Toure koji je po vokaciji DMF.

A. Doucoure je bio DMF, a Fornals se spustio ispod na CMF.

Prvo poluvrijeme prošlo je u dominaciji Aladdina, koji je pokušavao na sve načine dati gol, ali dobrom igrom smo ga manje više sveli na udarce koje je Muslera branio lagano.

Drugo poluvrijeme radimo pri kraju jednu izmjenu, jer je fascinantno kako mladi Adams sa 72 ocjenom gubi neshvatljive lopte, čim mu prijeđe neki igrač. Znam da leži činjenica u tome što niti jedan igrač mi nema veći OVR od njegovog, ali je fascinantno koliko igra utječe na svako odbijanje, svaki prolaz, kao da sam igrao sa Dinamom ili Crvenom Zvezdom, a ne moćnim jednorogima.

U 90' smo mogli zabiti čavao u lijes, ali Lacazette izlazi i ne uspijeva probušiti golmana, tako da idemo sa 0-0 rezultatom doma, a tu je osvojeni 1 bod kojeg nismo mislili da ćemo osvojiti.

Mogao je Aladdin pobijediti, uz prilike koje je imao je i trebao, ali je fascinantno koliko odbijanja i nasumičnih gubljenja lopti kod mog tima...

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #33 poslato: Avgust 10, 2019, 22:20:55 »
24. FC Jamming (robi024)    2    3    Unicorn Midgets (X-Plosiv)

Za razliku od prve tekme ovu polusezone kada sam pregazio robia 7-0, ovdje mislim da je rezultat morao biti obrnut.

Krenula je borba na terenu, robi je pritiskao, ali dolazi u vodstvo kada ja sa CB pretisnem X i idem dole lijevo, a on full pass u moj gol i pored golmana zabija autogol. Moje čuđenje  :rolleyes: pa ljutnja  :mad: ....vidi se da sam tada pregorio jer odmah dobivam 2-0 i pripremam se na full potop.

Na poluvremenu kažem otvoreno robiu da ne znam koja im je to odjednom fora da igraju po danju, valjda jer znaju da polovici BPL bljeska cijeli ekran. Pola tekme igram kao kinez da mogu vidjeti gdje je lopta. A da napravim popis pa prije tekmi idem kalibrirati TV da mogu odigrati jednu tekmu - ne hvala. Na DEMO je to bolje riješeno i može se igrati lakše po danu. Robi kaže da igra već duži niz PESa po danu, pa se ispričavam što sam ga tim pitanjem izbacio iz takta, ali stvarno odjednom ljudi počeli igrati po danu, skužili da jazo hvata ekipu na prepad  :angry:

Drugo poluvrijeme odmah dobivam žuti karton što je mogao biti i crveni, a onda se dešava mislim nekakva skripta, jer odjednom moji igrači postaju ubojice i u 9 minuta dajem 3 komada za preokret. Do kraja tekme robi se raširio, a ja promašujem opet priliku prazan gol za zakucati čavao u lijes.

Kartoni: A. Toure

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #34 poslato: Avgust 11, 2019, 00:17:25 »
25. Unicorn Midgets (X-Plosiv)    3    1    NK Zlatorog (XardaS)

Očekivali smo da ćemo izgubiti kada smo vidjeli da su Diogo Jota i Lacazette crvene forme, ali odlučili izmijeniti malo postavu.

Primamo gol na koji koliko god se želimo ljutiti, isto se dešava u stvarnosti. Denayeru prolazi lopta pored, on je dotakne, hvata je Aguero, prolazi kroz Diega Carlosa kao da ne postoji, i onda zakucava sa 18m u gol. Sa tim rezultatom smo otišli na poluvrijeme.

Odmah drugo poluvrijeme Van De Beek u možda gura VHS u priliku, a on zabija zbog XardaSove greške. Naime, išao je manualno odabrati golmana, i u tom trenutku sam  :R2: :square: i Oblak nije uspio uhvatiti. U 73' radimo potez utakmice, a to je povlačenje Rodriga De Paula nazad na AMF umjesto Donnya, a mladi D. Lainez ide na mjesto SS sa 70 OVR. Inače jedan od najzanimljivijh južnoameričkih talenata, mladić sa 18g već igra u repki Mexica, i kao na malom nogometu briljira kod crte kornera, pa na drugu vratnicu diže loptu i Lacazette zabija glavom za 2-1, a pretkraj utakmice zabija pod prećku pored nemoćnog Oblaka za 3:1 i najvjerojatnije osiguran ostanak u D1 i drugu sezonu zaredom.

Ovim putem nudim Diega Laineza za 21M jer ga za toliko moram prodati radi pravila, a razlog prodaje jest što sam dosta povećao momčad, a kod mene je za 21M.

Kartoni: Nema ništa...

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #35 poslato: Avgust 12, 2019, 00:01:13 »
27. Unicorn Midgets (X-Plosiv)    6    0    Borussia United (Ivanzd)

Vidi se da čovjek u zadnje vrijeme nije mogao igrati, jer su 3 ili 4 gola čisti plod njegove nepažnje u napadu, a ovaj put vrhunski raspoloženi Lacazette je samo sijao strah i trepet...uz jedan promašeni penal.

Nadam se da ćemo drugi put odigrati bolje, ovo je nažalost bila tekma u jednom smjeru  8)

Ovime smo osigurali i matematički ostanak u D1  :police:

Kartoni: Nema ništa...
« Poslednja izmena: Avgust 12, 2019, 00:11:57 od strane X-Plosiv »

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #36 poslato: Avgust 16, 2019, 00:35:32 »
29.    Unicorn Midgets (X-Plosiv)     4    4    FC Ashenvale (Redned)

Došli ljudi na teren da vide tko je manager koji je srušio moćnog kepu. I imali što vidjeti, 2 gola iz kornera i 1 sa centra. Otišli doma razočarani.

Oni koji znaju što je nogomet su uživali u ovoj tekmi, jer se vodila dosta zanimljiva bitka na terenu.

Odmah na početku tekme Redned hvata moju loptu i iz kontre daje za 0-1. U 23' minuti zaboravlja mod 10vs10 i prima gol kakav smo dosta često davali u tom modu...beso će biti ponosan na ovo. U 28' mladi Wan-Bissaka, najbolji defenzivni RB na svijetu prolazi po strani i dodaje mladom Che Adamsu koji zabija za 2-1 i erupciju na tribinama. Vidjeti 77 OVR kako nabacuje 72 OVR i bruši Handanovića, nema ljepše stvari. Odmah redned poravnava sa centra gdje je bolje pustiti gamepad jer igra kaže "Ako sa centra napadaš sa jačim igračima == gol". Ostatak poluvremena prolazi u golu iz kornera (redned) i moje bušenje sa 11m.

58' minuta i moj gol za 4-3 koji je u najmanju ruku S M I J E Š A N. Nekakav okret 180' i glavom u golmana koji je ubacuje u svoj gol, ali na crtu još stiže Sanabria da da gol. U tom trenutku mi je bilo žao Redneda jer je ovo bilo tužno za gledati. Mislio sam da će pustiti replay da vidimo wtf se ovdje desilo, ali ništa od toga.

U 92' dolazi karma za taj gol i naplatu, gdje Pepe iz kornera između trojice puca u golmana koji je skreće u svoju stativu i gol?!

Sve u svemu, dobra tekma i pregršt golova, rekao bih da žalim za 3 boda zbog gola u 92', ali sam mogao i dobiti prije.

GG dobra tekma, dobra veza  :super:
Ja odajem počast svojim dečkima, na niti jednoj poziciji danas nisam imao jačeg igrača od deline momčadi, ali snažna povezanost igrača i ta kombinatorika su stvorili momčad koja će svakome zapapriti!

Kartoni: Diego Carlos
« Poslednja izmena: Avgust 16, 2019, 00:40:51 od strane X-Plosiv »

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #37 poslato: Avgust 17, 2019, 22:33:33 »
30. FK Velez Mostar (rikinanic)    0    3    Unicorn Midgets (X-Plosiv)

Prva tema se igrala do cca 75-80 minute kada je pri mom vodstvu 0-3 pukla veza rikinanicu. Druga tekma je odigrana samo radi TV snimke.

Sve u svemu, žao mi što je puklo, u originalnoj tekmi imao je riki prilika, samo ga nije htio gol. GG za prvu tekmu, žao mi općenito situacije.

Kartoni: Ništa....

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #38 poslato: Avgust 19, 2019, 22:18:53 »
28. NK Kamehame (songoku)    1    2    Unicorn Midgets (X-Plosiv)

Zadnjih 11 tekmi imamo samo jednu izgubljenu, što je rezultiralo povjesnim završetkom Unicorn Midgetsa na 6. mjestu D1.

Tekma protiv Gokua je uvijek tekma protiv Gokua+, zbog jačine njegovog tima naspram mog, gdje niti jedan igrač nije imao isti ili veći OVR nego njegov. Osim Lacazettea, koji je dao pobjednički gol.

Prvi gol zabijamo na sreću, stvarno nismo očekivali da ćemo uzeti visokim presingom loptu, te prosjedili Diogo Joti koji odmah gađa kut Neura za 1-0. Poravnao nam je sa desne strane Goku malo kasnije, jer je Dubois morao glumiti LB i to nam se obilo o glavu.

Nakon što smo pogodili prećku i par puta zakasnili sa reakcijom, očekivali smo x ili izgubljenu tekmu zbog jačine (niti jedan skok nismo mogli dobiti u igri), ali u zadnjim minutama jedan savršeni  :triangle: na gospodina Lacazettea koji se postavlja ispred Neuera, a onda se čuje "BUŠIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII" od publike, i zabija u rašlje gol za 1-2 i erupciju oduševljenja na tribinama!

Sve u svemu, zadovoljni smo jako drugim dijelom sezone gdje smo izborili bodove gdje stvarno nismo očekivali.

Kartoni: C. Adams