Vesti: :police: :police: NO WIFI!!! --- igranje samo putem kabla radi stabilne veze!!! :police: :police:
collapse

* Linkovi - NBA

* Manager Topics

El Matador (S41 - izvještaji) od strane frkass1950
[danas u 22:27:53]

SS Falcon - Izvještaj od strane VanDijk
[danas u 21:35:44]

NK Zlatorog - odigrane S41 od strane XardaS
[danas u 19:35:36]

FK NOVI PAZAR od strane hadisnp
[danas u 18:48:43]

FK Voždovac od strane Kostavth
[danas u 11:21:23]

3. MJESTO: Los Galacticos (Pink Panter) vs. SS Falcon (vandijk) od strane BPL_Uprava
[danas u 08:26:07]

FINALE: FK Partizan (kepa) vs. NK Zadar (dvar) od strane BPL_Uprava
[danas u 08:25:12]

FC Zvezdara od strane shokanito
[April 23, 2019, 23:33:54]

FK Vrsac odigrane sezona 41 od strane stole
[April 23, 2019, 23:06:12]

FK Parni Valjak S41 od strane Monster
[April 23, 2019, 23:02:31]

Joga Bonito od strane Chille_HR
[April 23, 2019, 22:48:05]

NK POLET 41 od strane jazavac
[April 23, 2019, 22:24:21]

* Classic Topics

No posts were found.

* BPL Topics

Turnir druge klase od strane KimJong86
[danas u 21:42:55]

Prijateljske od strane dok
[danas u 18:58:08]

Pozdrav od strane Rosko1987
[April 23, 2019, 22:41:44]

Igre od strane dvar
[April 23, 2019, 21:08:55]

kad smo vec kod glazbe iliti muzike :) od strane Anelka39
[April 23, 2019, 16:19:22]

Official vs Entregados (22.04.2019) od strane izonika
[April 23, 2019, 13:01:12]

Official vs Rabid Wasps (21.04.2019) od strane izonika
[April 22, 2019, 00:08:24]

Srecan Uskrs od strane cevali
[April 21, 2019, 12:34:52]

FC Jamming od strane robi024
[April 21, 2019, 02:34:36]

prijateljske od strane woolf
[April 19, 2019, 20:06:27]

* NBA manager

BPL NBA S25 PLAYOFF (28/3/2019 - 24/4/2019) od strane NBA Uprava
[April 23, 2019, 07:19:25]

OBAVESTENJA NBA UPRAVE od strane NBA Uprava
[April 21, 2019, 12:52:22]

Sta je novo u pravilniku? od strane NBA Uprava
[April 19, 2019, 08:56:06]

* NBA klasik

No posts were found.

* Calendar

April 2019
Pon Uto Sre Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 [24] 25 26 27 28
29 30

* Pitaj BPL!

Refresh History
  • Anfield: [link]
    danas u 21:18:33
  • X-Plosiv: :D
    danas u 18:20:11
  • Chille_HR: :lol:
    danas u 17:27:24
  • Delariox7: :lol:
    danas u 14:42:16
  • Anelka39: [link]
    danas u 14:35:54
  • Chopa: u mrmotarnici?
    danas u 08:19:06
  • Anfield: Neka hvala nisam u tom fazonu,nadji drugog. ;)
    April 23, 2019, 00:21:04
  • X-Plosiv: u prirodi?
    April 22, 2019, 19:40:56
  • Anfield: Niko ne zna gde mogu mrmot da nadjem?
    April 22, 2019, 14:06:28
  • Chille_HR: otvorene prijave za turnri sa nagradom: [link]
    April 22, 2019, 11:29:59
  • Anfield: Raja gde mogu da nadjem mrmot za PC?
    April 22, 2019, 11:08:12
  • Chille_HR: Sta ste se uzAHAli  :sly:
    April 21, 2019, 13:24:23
  • Chille_HR: Kraj sezone :|
    April 21, 2019, 13:24:07
  • Aladdin: :P
    April 21, 2019, 10:42:27
  • Aladdin: Sta se ceka
    April 21, 2019, 10:42:14
  • Chille_HR: Ne
    April 21, 2019, 08:39:08
  • KimJong86: Je li gotov excel obrazac za sezonu 42?
    April 21, 2019, 01:14:06
  • Chopa: Svojevremeno imao sam sjajan dribling lažnjak. Velim da ću doć na trening pa ne dođem. :D
    April 19, 2019, 09:20:29
  • stole: Kao Chopa svojevremeno
    April 19, 2019, 09:14:42
  • Anelka39: Koji dribling ima Corona iz Porta  :svaka čast:
    April 18, 2019, 14:45:52

Autor Tema: Manager s41 - Pitanja i odgovori  (Pročitano 4606 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže X-Plosiv

• Kralj šovinizma i ljubitelj ženskog donjeg rublja
  • Nova BPL Uprava
  • Hero Member
  • awards 2nd Manager League 2nd place Rodjendanski turnir
    • Awards
  • PSN ID: ShadowSneakDude
Odg: Manager s41 - Pitanja i odgovori
« Odgovor #30 poslato: Januar 19, 2019, 18:21:42 »
Ne znam zasto se opce trudim s vama zatucanima razgovarat  :?

Ponovit cu jos jednom, zadnji si svake sezone u drugoj ligi a imas suareza, grizmana, mbappea i da ne nabrajam... ali da, kepa je problem i kepa koci razvoj novih mngra!!

Suzdržavao sam se do sada, ali moram nešto reći na ovu temu. Plasman nekoga nema nikakve veze što se tiče BPL-a. Da li je predsjednik ili običan član. Inače ćemo što, uzeti prosjek tko je među zadnjima zadnjih sezona (primjerice Kosta/Shoka/Bizon) i dati im šut kartu? Svile koji je došao kao unajmljeni i izgubio skoro sve tekme? Ja koji kada sam bio unajmljeni u D1 prije koju godinu i svi me razguzili...zašto sam ja dobio klub uopće?

Podsjećaš me na anti-genijalce kakve nalazim u svom poslu konstantno, a to je - pricaš bez pokrića vrsta ljudi. Stavi brojke. Ti prvi ako misliš da ove brojke izvučene iz guzice, onda stvarno nemaš nikakvo poštovanje prema bilo kome. Evo jedna slika, sa excellom (ne vide se brojke), gdje su se vrtile neka testiranja itd., što je Vaso uzeo dosta svog vremena i potrošio na brojke (statistike, postotke, premije, sponzore, plasmane). Nekim čudom, ne znam da li ćeš vjerovati, ali uzeto je i dosta prijedloga u obzir što je KimJong recimo dao, i oni su se izvrtili u brojkama isto.

Ti si razlog zašto je određeni broj managera izašao iz 10vs10. Onda nisi tjednima organizirao ništa, i kada je nešto bilo organizirano, to je bio čuspajz. Drago mi je vidjeti da je Izonika uzeo malo na sebe jer to znači da ima 10vs10 budućnost, a kada se ti ne budeš nalazio u tom modu, ja ću se prvi prijaviti. Drag si mi kao osoba, ali objektivno od tvojih zadnjih 30 postova, 29 postova je samo pljuckanje po upravi, a 1 post ide u "financije na kraju sezone"  :super:

Sam sa ovim javnim objavljivanjem kako unajmljuješ managera, a ne da ti se igrati, ja sam prvi za to da ti se oduzme klub i da nekome tko želi igrati. Sjedni i pogledaj se u ogledalo i razmisli malo o svojem pristupu ovdje, jer prije 2g nisi bio takav.

@Monster

Nisi balavac i pročitaj opet vasin post i shvati nešto.

Bogati klub ne daje isto poreza kao siromašni klub, nego manje. To što netko da 50 milja, a ti 10 milja, a on daje manji postotak nego što ti daješ...shvaćaš li pogrešku ovdje? Da li vidiš gigantsku rupu?

Zašto većina ljudi dokle god njima ide na mlin je OK, čak i ako nije ispravno, ali čim je nešto ispravno, a njima ne ide na mlin, to je onda pogreška? Ljudi moji, odgoj je bitan. Prestanite gledati samo svoju guzicu. Pink prvi će plaćati više poreza, a shvatio je zašto je i kako je, i ne žali se.

Stavi se par dana za glasanje za najgol što oduzima 5 minuta vremena, a ljudi se žale da ne stignu?! A onda se žale kako je sve USPORENO i treba se ubrzati. Pa ja bih svima stavio da imaju 2 dana za financije, i treći dan kreće TR. Ne središ li dobro financije, ne možeš biti na TR. Pa bi bilo plakanja. Polovica ljudi koja drži prodike, a nema vremena 10 minuta tjedno za klub osim igranja..dajte me nemojte zezati. Ima ljudi koji rade 3 posla, pa stignu se, a neki ne. Stanite malo na loptu, krenuli ste se svi svađati, a mislim da nitko nije probao stati na loptu i zapitati se...what the flying fjuck.
Moje cijenjene isprike svakome tko se osjeti uvrijeđenim ili prozvanim zbog mojih postova. Nažalost, ja sam dio generacije koji ne kmeči na svaku stvar i ne osjeća se uvrijeđenim na svaku riječ koja nije rozasta.

Van mreže Delariox7

• Hero Member
  • awards 1st Manager League 3rd place VIFA International Club League 3-rd place VIFA Super League Champion 2nd Manager League Champion
    • Awards
  • PSN ID: Delariox7
« Odgovor #31 poslato: Januar 19, 2019, 18:24:40 »
Ja bi vam preporucio da ako nemate argumenata na temu o kojoj se prica da radije nista ne govorite jer ispadate jako smijesni i neprofesionalni, od uprave ni u.

A o mom privatnom zivotu i razlozima zasto unajmljujem mi neces govorit ni ti ni stole i to nek ti bude jasno, i ovo sta izmisljate cu vas tuzit za klevetu  :D. Uzmi mi klub boli me kita, od vas se bolje i ne ocekuje
« Poslednja izmena: Januar 19, 2019, 18:28:09 od strane Delariox7 »

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #32 poslato: Januar 19, 2019, 18:35:38 »
Kao i po običaju, kada si zamoljen dati neke konkretne stvari osim palamuđenja u prazno, ostao si bez teksta.  :super:
Moje cijenjene isprike svakome tko se osjeti uvrijeđenim ili prozvanim zbog mojih postova. Nažalost, ja sam dio generacije koji ne kmeči na svaku stvar i ne osjeća se uvrijeđenim na svaku riječ koja nije rozasta.

Van mreže stole

• General Manager
  • Administrator
  • Hero Member
  • awards 2nd Manager League 2nd place 2nd Manager League 3rd place VIFA International Club League 3-rd place
    • Awards
  • PSN ID: stolevs
« Odgovor #33 poslato: Januar 19, 2019, 18:36:34 »
Ja bi vam preporucio da ako nemate argumenata na temu o kojoj se prica da radije nista ne govorite jer ispadate jako smijesni i neprofesionalni, od uprave ni u.

A o mom privatnom zivotu i razlozima zasto unajmljujem mi neces govorit ni ti ni stole i to nek ti bude jasno, i ovo sta izmisljate cu vas tuzit za klevetu  :D. Uzmi mi klub boli me kita, od vas se bolje i ne ocekuje
Ne moze niko nikom uzeti klub, to kad ti uzmes upravu jednog dana ce moci verujem, ko ubode klinca odma oduzimanje i davanje nekom bpljem igracu, ko zadnji na tabeli reset ekipe odmah... :doh2:

Daj predlozi sada prelazak na PS5 i to ti onda nece niko moci osporiti jednog dana ako se predje :lol:

Van mreže Delariox7

• Hero Member
  • awards 1st Manager League 3rd place VIFA International Club League 3-rd place VIFA Super League Champion 2nd Manager League Champion
    • Awards
« Odgovor #34 poslato: Januar 19, 2019, 19:13:53 »
Kao i po običaju, kada si zamoljen dati neke konkretne stvari osim palamuđenja u prazno, ostao si bez teksta.  :super:

Ajde sad da se vratim na temu. Probaj procitat s razumijevanjem, ti si bar pametan.

Samo s porezima se NE MOZE napravit balans, jer je tu puno varijabli u igri. Danas novi mngr potrosi odma u startu 150-200 milja na neke znj igrace s prosjekom overalla 75(bilo dedeki bilo talenti), i upada u isti porezni razred i placa jednake place kao stole koji isto ima 150-200 milja skupu ekipu ali prosjek overalla 85. I di je sad tu balans?? Znaci placanje jednakog poreza je donekle opravdano, ali placanje jednake place nije i nikad nece bit balansa dok je to tako!

Van mreže stole

• General Manager
  • Administrator
  • Hero Member
  • awards 2nd Manager League 2nd place 2nd Manager League 3rd place VIFA International Club League 3-rd place
    • Awards
« Odgovor #35 poslato: Januar 19, 2019, 19:17:54 »

Ajde sad da se vratim na temu. Probaj procitat s razumijevanjem, ti si bar pametan.

Samo s porezima se NE MOZE napravit balans, jer je tu puno varijabli u igri. Danas novi mngr potrosi odma u startu 150-200 milja na neke znj igrace s prosjekom overalla 75(bilo dedeki bilo talenti), i upada u isti porezni razred i placa jednake place kao stole koji isto ima 150-200 milja skupu ekipu ali prosjek overalla 85. I di je sad tu balans?? Znaci placanje jednakog poreza je donekle opravdano, ali placanje jednake place nije i nikad nece bit balansa dok je to tako!
Ajde predlog, brojke, pasusi, simuliraj 2-3 ekipe da vidimo kako bi to izgledalo... ne, lakse je glumiti velikog teoreticara, a u praksi jedina sposobnost ugasiti jedan po jedan mod na forumu :doh2:

Van mreže robi024

• Hero Member
    • Awards
  • PSN ID: pendula061
« Odgovor #36 poslato: Januar 19, 2019, 19:19:51 »
Ovi novi porezi su idealni za moj klub, Vaso svaka čast  :super:

Pitanje za Vasu pošto sam g.lup ko tele I ništa mi nije jasno sa tim procentima pojednostavi ako ti nije problem

Drugo pitanje za Vasu jel recimo Real, Barsa, Atl. Madrid placaju veći procenat poreza od Levantea, Eibara u Spaniji ili svi imaju fiksni procenat 19% (lupio procenat)
Man. Unt., Liverpool, Arsenal - Cardiff, Bournemuth u Engleskoj ?

Van mreže robi024

• Hero Member
    • Awards
  • PSN ID: pendula061
« Odgovor #37 poslato: Januar 19, 2019, 19:26:59 »
Dela ovo se zove menadzer I ljudi skautiraju igrace

NECES RAZBOJNICE !!!

Van mreže stole

• General Manager
  • Administrator
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #38 poslato: Januar 19, 2019, 19:31:54 »
Dela ovo se zove menadzer I ljudi skautiraju igrace

NECES RAZBOJNICE !!!
Ma kakvi, treba ti oduzeti Coutinja odmah sta ti imas da skautiras njega, sad kad ima ocene treba ti ga oteti odmah ili plati 100m platu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #39 poslato: Januar 19, 2019, 19:39:55 »
Samo s porezima se NE MOZE napravit balans, jer je tu puno varijabli u igri. Danas novi mngr potrosi odma u startu 150-200 milja na neke znj igrace s prosjekom overalla 75(bilo dedeki bilo talenti)

Ma nisu istine, uvijek se sastavi (vidimo i sada) ok momčadi sa manje, uzme se 1-3 igrača iz stare momčadi i bude OK kostur. A i postoji druga stvar, a to je da novim klubovima obično nitko ne bida prvi TR, pa si uzmu nekog talenta sa kojim mogu prodati kasnije, jer je TM kakav je sada.

i upada u isti porezni razred i placa jednake place kao stole koji isto ima 150-200 milja skupu ekipu ali prosjek overalla 85. I di je sad tu balans?? Znaci placanje jednakog poreza je donekle opravdano, ali placanje jednake place nije i nikad nece bit balansa dok je to tako!

Pa i oni će pričekati i doći će negdje tu.

Ja gledam sebe:

Prošli / Novi Pes

Cristante 76 - 79
Dubois 78 - 81
Toure 75 - 79
Diego Carlos 78 - 81

Sljedeći PES vjerujem da ću imati za +2 OVR skoro pa cijelu momčad, ako ne i više. Rezultat dobrog Scoutinga. A kako skupljaš malo, možeš si priuštiti kupiti igrača za 15 milja koji će realnije skočiti na 30 milja, nego 1 milju koji će skočiti na 20 milja.

A ako ideš raditi neki porez na overall ili plaće ...a ekipa recimo poput Gokuove momčadi gdje je kupio dosta talenata...i sada da plaća duplo zato što je bolje skautirao nego većina? Znači, sama srž managera postaje bezvrijedna.

Ovi novi porezi su idealni za moj klub, Vaso svaka čast  :super:

Pitanje za Vasu pošto sam g.lup ko tele I ništa mi nije jasno sa tim procentima pojednostavi ako ti nije problem

Drugo pitanje za Vasu jel recimo Real, Barsa, Atl. Madrid placaju veći procenat poreza od Levantea, Eibara u Spaniji ili svi imaju fiksni procenat 19% (lupio procenat)
Man. Unt., Liverpool, Arsenal - Cardiff, Bournemuth u Engleskoj ?

Radi se o tome da je iskreno porez bio napravljen za neka druga vremena, a sada je napravljen "bezvremenski", znači koliko god se liga širila, pojačalava, uvijek će i porez biti proporcionalan. Naravno, I sponzori su se pojačali, kako bi se više zaradilo. Ja se slažem sa povećavanjem i karata, i vjerujem da će to u neku ruku i zaživjet, i to je sve plus.

Mene više živcira što ovdje nisam dugo, 2 godine, ali svi se žale kako je usporeno, ništa se ne radi bla bl abla, i kada se krenulo, opala ne ovako , ne onako...i to od ljudi koji kad god čitam nešto samo vidim pljuckanje i pljuckanje.

Van mreže Delariox7

• Hero Member
    • Awards
« Odgovor #40 poslato: Januar 19, 2019, 19:48:04 »
Ne treba goku placat vise, nego ostali manje, kao ti npr. koji placas i porez i place za nekog duboisa isto kolko on neymara. On nek placa kolko i do sada, a ti ces placat isti porez ko i on ali manju placu. Kad ti taj dubois uspije i dobije overall onda ces ga i ti placat vise
« Poslednja izmena: Januar 19, 2019, 19:54:00 od strane Delariox7 »

Van mreže stole

• General Manager
  • Administrator
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #41 poslato: Januar 19, 2019, 19:54:48 »
Ne treba goku placat vise, nego ostali manje, kao ti npr. koji placas i porez i place za nekog duboisa isto kolko on neymara. On nek placa kolko i do sada, a ti ces placat isti porez ko i on ali manju placu
Manju placu jos 2 sezone i kad skoce u sledecwm PESu oteti mu ih treba odmah :lol:

Van mreže Delariox7

• Hero Member
    • Awards
« Odgovor #42 poslato: Januar 19, 2019, 20:00:09 »
Pa jbga, svima jednako. Logicno je sto je igrac bolji da ga malo vise i platis, ne moraju to bit velike razlike

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #43 poslato: Januar 19, 2019, 20:11:57 »
Pa jbga, svima jednako. Logicno je sto je igrac bolji da ga malo vise i platis, ne moraju to bit velike razlike

I novim sustavom porez će biti svima jednak.

Ali ovo tvoje je zanimljivo, ali daj mi iskreno brojke, napravi neku simulaciju da se vidi da je sustav održiv.

Van mreže PiNk PaNtEr

• Hero Member
  • awards 2nd Manager League 3rd place Tournament Winner 2nd Manager League Champion Manager Cup Champion 1st Manager League Champion VIFA Super League Champion
    • Awards
  • PSN ID: PiNk_PaNtEr_7
« Odgovor #44 poslato: Januar 19, 2019, 20:20:38 »
Ako hoces to raditi onda moras i gledati cijene igracima po overallu jer sta ce se desiti kada imas 5-6 igraca dobrih recimo kao irfas kepa stole itd. Ne mogu placati te place jer su im skupi i onda moras prodati te igrace a kome ih prodati po tim cijenama nego u bpl pa bi onda svi igrace dobre samo u bpl prodavali.
Ako ti dela kazes da bi vise manje sve ostalo isto da bi se isto placalo pa zasto onda ista mijenjati?
Place po overallu nije losa ideja samo treba dobro razmisliti razraditi ali kazem ja mislim da bi onda trebali cijene kupovne i prodajne biti na osnovu overa.
Nikad se ne prepirite s pametanim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoj nivo, a onda pobjediti na iskustvo.