Vesti: Da li netko čita ovo?   :undecided:
collapse

* Linkovi - NBA

* Manager Topics

Boadu - - - > C.F. Los Galacticos od strane PiNk PaNtEr
[danas u 14:21:59]

FC Zvezdara od strane shokanito
[danas u 03:52:07]

Heavy metal_S41 od strane dok
[danas u 01:44:57]

Cartel de Medellin od strane lutkica71
[danas u 01:22:53]

NK POLET 41 od strane jazavac
[danas u 01:06:58]

Glasine, ponude, potraznja.... od strane internacional 1
[April 18, 2019, 21:18:19]

NK Zadar od strane dvar
[April 18, 2019, 20:47:10]

Obaveštenja BPL Uprave - sezona 41 od strane BPL_Uprava
[April 18, 2019, 12:53:03]

FK Velež Mostar - Odigrane utakmice s41 od strane rikinanic
[April 18, 2019, 06:13:05]

FC Ashenvale od strane Redned420
[April 18, 2019, 00:30:06]

FC Jamming od strane DjordjeZiga9
[April 17, 2019, 23:59:56]

NK Zlatorog - odigrane S41 od strane XardaS
[April 17, 2019, 21:43:31]

* Classic Topics

Prijave Classic sezona 10 (PS4) od strane mArkoNNNi
[April 18, 2019, 08:48:48]

Popis PSN IDeva od strane KimJong86
[April 14, 2019, 16:54:03]

* BPL Topics

Polet prijateljske od strane jazavac
[danas u 00:59:45]

Friendly vs Dynamo Akatsuki 18.4. od strane Aladdin
[April 18, 2019, 21:05:49]

Funny topic od strane vaso333
[April 18, 2019, 13:51:52]

PS5- Sony Playstation 5 od strane vaso333
[April 18, 2019, 13:17:33]

prijateljske od strane woolf
[April 18, 2019, 10:55:25]

Friendly vs Wilboards u 16.04 u 23h od strane penka1000
[April 16, 2019, 20:44:47]

BRAT BIZON (38) od strane X-Plosiv
[April 16, 2019, 11:37:19]

3. SEZONA STATISTIKA (OFFICIAL GAMES) od strane shokanito
[April 15, 2019, 13:28:14]

Official CUP vs Rising Star 14.4. od strane izonika
[April 15, 2019, 00:57:55]

Pozdrav svim gejmerima od strane X-Plosiv
[April 14, 2019, 21:26:53]

* NBA manager

Sta je novo u pravilniku? od strane NBA Uprava
[danas u 08:56:06]

NBA 2k20 od strane vaso333
[danas u 08:35:06]

Kalendar S26 od strane NBA Uprava
[April 18, 2019, 09:43:03]

Prijave za BPL NBA 2k manager ligu od strane NBA Uprava
[April 18, 2019, 09:00:52]

BPL NBA S25 PLAYOFF (28/3/2019 - 24/4/2019) od strane KEPA
[April 15, 2019, 18:15:18]

* NBA klasik

No posts were found.

* Calendar

April 2019
Pon Uto Sre Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 [19] 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

* Pitaj BPL!

Refresh History
  • Chopa: Svojevremeno imao sam sjajan dribling lažnjak. Velim da ću doć na trening pa ne dođem. :D
    danas u 09:20:29
  • stole: Kao Chopa svojevremeno
    danas u 09:14:42
  • Anelka39: Koji dribling ima Corona iz Porta  :svaka čast:
    April 18, 2019, 14:45:52
  • Chille_HR: [link]
    April 18, 2019, 13:42:44
  • Delariox7: ima li tu neka dobra dusa da bi mi posudila/prodala Red dead 2 cd/account?
    April 17, 2019, 12:48:22
  • hadisnp: Ako moze neko neka izbrise rezultat 26  kolo. Trebao sam da upisem u 22. Kolo sa dvarom a ne 26. Kolo sa xardom :).
    April 16, 2019, 20:37:59
  • Anelka39: Drag mi je ali i dalje po meni nije top 5 CBa
    April 15, 2019, 18:00:17
  • Anelka39: Senegalski branič Kalidou Koulibaly mogao i postati najskuplji obrambeni igrač u povijesti nogometa ukoliko Napoli prihvati ponudu Manchester Uniteda od čak 130 milijuna eura.
    April 15, 2019, 17:59:57
  • izonika: meni whatsup puno bolji
    April 15, 2019, 00:43:06
  • Anelka39: To mi je ver receno. Jer ako se ne iskljuci to je smrt  :D
    April 14, 2019, 23:18:58
  • jazavac: Pa dobro, uđite na whatsup grupu. Isključite obavijesti da vas ne smetaju i to je to.
    April 14, 2019, 23:07:26
  • frkass1950: Zastarili ste... :D
    April 14, 2019, 22:51:35
  • Anelka39: Ja sam ulazio ali kad sam vidio da bude 4 clana nisam vise ni ulazio
    April 14, 2019, 22:48:03
  • shokanito: Slazem se .   Pravda za stari dobri  ,, mibbit ,,
    April 14, 2019, 22:23:07
  • KimJong86: Dobrih mjesec dana na IRCu samo Xplosiv, Pink i ja. Povremeno udje Shoka oko ponoci i to je to. Steta sto je ono propalo.
    April 14, 2019, 22:10:58
  • dvar: slazem se
    April 14, 2019, 20:46:45
  • PiNk PaNtEr: Pa katastrofa sa tim whatsAppom nikog vise nema na sluzbenom chatu ubili ste chat sa tom grupom.... Isti tren bi je ukinuo...
    April 14, 2019, 20:28:42
  • frkass1950: WhatsApp pinky
    April 14, 2019, 19:44:29
  • Riky93: Kakav prijem i kakva bomba Salaha :O
    April 14, 2019, 19:08:40
  • PiNk PaNtEr: Znaci koji se chat koristi di se manageri nalaze? Na mircu nikad nema nikoga....
    April 14, 2019, 18:43:04

Autor Tema: Manager s41 - Pitanja i odgovori  (Pročitano 4552 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Yrinvan

• Hero Member
  • Veni,vidi,punjenje
  • awards 2nd Manager League Champion 2nd Manager League 3rd place 2nd Manager League 2nd place
    • Awards
  • PSN ID: Irfas
Odg: Manager s41 - Pitanja i odgovori
« Odgovor #15 poslato: Januar 19, 2019, 17:06:11 »
Ček bre, ako raste vrednos kluba onda raste i porez iako je isti procenat... matematika iz osnovne škole.
+1

Pa veci disbalans radis ti vaso, shoka, stole, chille i ostala "bagra" koja drzi 5 superstara za sve skupa 50 milja u ekipi, nego kepa koji drzi 5 superstara u ekipi za 500 milja. Vi ste razlog zasto je novim mngrima tesko izjednacit se s ostalima, jer da bi vas dostigli i napravili isto ekipu s 5 superstara za 50 milja ce im trebat 20 godina. I nikakav porez nece napravit balans, jer ste vi ti koji drzite sve dobre igrace za male pare, a ne kepa.

+1
Dapace samo ce jos gore bit, vi sto imate 5 superstara za 50 milja cete sad placat jos manje, i imat cete sad jos vise prostora i para za nove igrace, sto opet znaci manje igraca za nove mngre

Smislite nacin kako uvest place na overall, i tako se jedino moze napravit balans.

Dakle ako imas 5 superstara za 50 milja, svaka cast placas 1% porez, ali place za igrace bi trebale ic po overallima a ne po kupovnoj vrijednosti, logicnije i balansiranije 10 puta
-1
da smo dosli 5 superstara do 50 milja je nagrada za godinima rada , cekanja i strpljivosti. ovo uvest place na overall losa ideja ubija veliki dio managerja. pa kaj ako drzi se isti igraci? i ja kad dosao su svi drzali igrace pa sam scoutirao svoje. to je poanta managerja...ako toga nema i zelis da svaku sezonu neki novi igraci onda igraj classic.
« Poslednja izmena: Januar 19, 2019, 17:10:10 od strane Yrinvan »
statistika je ko bikini,puno otkriva, a malo pokaze

You better watch out
You better not cry
Better not pout
I'm telling you why
Yrinvan is comming to town!

Van mreže vaso333

• Nova BPL Uprava
  • Superhero Member
  • Spasa nam nema, propasti nećemo.
  • awards VIFA Super League Champion NBA League Winner 2nd Manager League 3rd place 2nd Manager League 2nd place VIFA International Club League 3-rd place
    • Awards
  • PSN ID: MPelAgiC
« Odgovor #16 poslato: Januar 19, 2019, 17:08:32 »
Dakle,poenta je da se ukrote klubovi čiji igrači vrede 350+ miliona?
poenta je da svi placaju 0,45% na 30m. a ne da klub od 540m placa 0,17% manje na 30m, nego klub od 295m, to ne postoji nigde

Smislite nacin kako uvest place na overall, i tako se jedino moze napravit balans.
:lol:

smisljeno je to vec, predlazem ti da predas klub ako ti se ovde ne svidja i ides gde ima bolje za tebe. ne razumem te sto nas trpis ovde ako ti nista ne valja? predaj klub i produzi na drugo mesto, pa se tamo igraj se internet manijaka iz zakljucane sobe

Van mreže Yrinvan

• Hero Member
  • Veni,vidi,punjenje
  • awards 2nd Manager League Champion 2nd Manager League 3rd place 2nd Manager League 2nd place
    • Awards
« Odgovor #17 poslato: Januar 19, 2019, 17:11:07 »
Dakle,poenta je da se ukrote klubovi čiji igrači vrede 350+ miliona?
poenta je da svi placaju 0,45% na 30m. a ne da klub od 540m placa 0,17% manje na 30m, nego klub od 295m, to ne postoji nigde

:lol:

smisljeno je to vec, predlazem ti da predas klub ako ti se ovde ne svidja i ides gde ima bolje za tebe. ne razumem te sto nas trpis ovde ako ti nista ne valja? predaj klub i produzi na drugo mesto, pa se tamo igraj se internet manijaka iz zakljucane sobe

jeli to normalni odgovor i ponasanje uprave?

You better watch out
You better not cry
Better not pout
I'm telling you why

Van mreže Delariox7

• Hero Member
  • awards 1st Manager League 3rd place VIFA Super League Champion VIFA International Club League 3-rd place 2nd Manager League Champion
    • Awards
  • PSN ID: Delariox7
« Odgovor #18 poslato: Januar 19, 2019, 17:11:56 »
meni se svidja ali za razliku od tebe gledam za poboljsanje bpla i stvaranje balansa, a ne samo svoju guzicu.

Svakako cu uvijek imat bolju ekipu i vise para od tebe.

I nije smisljeno, moze se napravit sistem da i dalje veliku prednost imas ako ti je ekipa jeftina, nekakav kompromis. Bubam tipa ako ti je ekipa do 150m porez 5%, 200m 10%, 250m 20%, 300m 30%... Znaci velike razlike se naprave izmedu poreznih razreda, pa bi vi koji imate superstare jeftino i dalje imali veliku prednost i manje rashode sto se tice poreza. A place smanjit razmjerno povecanju poreza, tako da su ukupni rashodi vise manje jednaki kao sto su i do sada, s tim da bi sad veci dio rashoda iso na poreze a manji na place, a place napravit po overallima. Jbg nisam najbolje objasnio, ali ko je pametan ce razumit, znaci ti vaso vjerojatno neces

Sigurno nije nesto sto bi se napravilo preko noci, treba to dobro razradit, a ove svoje poreze mozes objesit macku o rep, opet si sebi namjestio da tebi bude sto bolje, a novim mngrima otezao, svaka cast majstore
« Poslednja izmena: Januar 19, 2019, 17:23:41 od strane Delariox7 »

Van mreže Yrinvan

• Hero Member
  • Veni,vidi,punjenje
    • Awards
« Odgovor #19 poslato: Januar 19, 2019, 17:14:29 »
ali koji balans pricate? pa ima balans, ili konkurencu radis s jeftinim timom i godinama ulazanja ili ides na instant ekipu i skupo pa ako ne proizvedes rezultate ne mozes odrzavat. ako oces jaku ekipu i brez stresa po rezultatu sorry to ne ide ne mozes sve na ruku dobit. nije to classic da bi u 1 godinu to ostvario. i da 10 godina imas neki to ne ustvariju jer nije lagano treba skill za to.

You better watch out
You better not cry
Better not pout
I'm telling you why

Van mreže stole

• General Manager
  • Administrator
  • Hero Member
  • awards 2nd Manager League 2nd place 2nd Manager League 3rd place VIFA International Club League 3-rd place
    • Awards
  • PSN ID: stolevs
« Odgovor #20 poslato: Januar 19, 2019, 17:31:46 »
Moji komentari dole crveno...

Ček bre, ako raste vrednos kluba onda raste i porez iako je isti procenat... matematika iz osnovne škole.
+1

Pa veci disbalans radis ti vaso, shoka, stole, chille i ostala "bagra" koja drzi 5 superstara za sve skupa 50 milja u ekipi, nego kepa koji drzi 5 superstara u ekipi za 500 milja.
Znaci po tebi poenta managera je da manager koji ubode mladog igraca treba biti posle kaznjen?! Znaci ja sam bagra sto sam ubo Mbappea dok je bio kadet i cekao ga 3 godine i sad kad dobije ocene treba me kazniti nagurati mi milionsku platu na overall i naterati me da ga prodam :dijabolo: :dijabolo: U zivotu nisam cuo vecu nebulozu :doh2: znaci odmah oduzeti Neymara Gokuu, Eriksena Miletu, Mulera Jazi itditdit :doh2:
Vi ste razlog zasto je novim mngrima tesko izjednacit se s ostalima, jer da bi vas dostigli i napravili isto ekipu s 5 superstara za 50 milja ce im trebat 20 godina. I nikakav porez nece napravit balans, jer ste vi ti koji drzite sve dobre igrace za male pare, a ne kepa.
Dobri igraci nisu vecni, svako moze ubosti novog mladog i za 2-3 godine imati najjaceg igraca na svetu, a ko je tebi kriv sto za toliko godina koliko imas klub nisi nikada ubo ni jednog igraca. Jos ti Cavani kojeg si nasledio najbokji igrac sa 103 godine. jednostavno si antitalent za pronaci talenta i sad bi ti menjao pravila radi toga.
Dapace samo ce jos gore bit, vi sto imate 5 superstara za 50 milja cete sad placat jos manje, i imat cete sad jos vise prostora i para za nove igrace, sto opet znaci manje igraca za nove mngre

Dakle ako imas 5 superstara za 50 milja, svaka cast placas 1% porez, ali place za igrace bi trebale ic po overallima a ne po kupovnoj vrijednosti, logicnije i balansiranije 10 puta

Na kraju bi dodao da si unistio classic, pa onda si minirao upravu u kojoj si bio, sad si 10vs10 doveo da ivice, a manager neces razbojnice!!!
« Poslednja izmena: Januar 19, 2019, 17:34:29 od strane stole »

Van mreže Delariox7

• Hero Member
  • awards 1st Manager League 3rd place VIFA Super League Champion VIFA International Club League 3-rd place 2nd Manager League Champion
    • Awards
« Odgovor #21 poslato: Januar 19, 2019, 17:36:10 »

+1

Pa veci disbalans radis ti vaso, shoka, stole, chille i ostala "bagra" koja drzi 5 superstara za sve skupa 50 milja u ekipi, nego kepa koji drzi 5 superstara u ekipi za 500 milja.
Znaci po tebi poenta managera je da manager koji ubode mladog igraca treba biti posle kaznjen?! Znaci ja sam bagra sto sam ubo Mbappea dok je bio kadet i cekao ga 3 godine i sad kad dobije ocene treba me kazniti nagurati mi milionsku platu na overall i naterati me da ga prodam :dijabolo: :dijabolo: U zivotu nisam cuo vecu nebulozu :doh2: znaci odmah oduzeti Neymara Gokuu, Eriksena Miletu, Mulera Jazi itditdit :doh2:
Vi ste razlog zasto je novim mngrima tesko izjednacit se s ostalima, jer da bi vas dostigli i napravili isto ekipu s 5 superstara za 50 milja ce im trebat 20 godina. I nikakav porez nece napravit balans, jer ste vi ti koji drzite sve dobre igrace za male pare, a ne kepa.
Dobri igraci nisu vecni, svako moze ubosti novog mladog i za 2-3 godine imati najjaceg igraca na svetu, a ko je tebi kriv sto za toliko godina koliko imas klub nisi nikada ubo ni jednog igraca. Jos ti Cavani kojeg si nasledio najbokji igrac sa 103 godine. jednostavno si antitalent za pronaci talenta i sad bi ti menjao pravila radi toga.

Stole moji igraci svi imaju visoke overalle i jos mi je k tome i ekipa skupa, i sigurno bi mi rashodi bili veci nego sto su sada da mi uvedete place na overall. Procitaj i ovaj moj zadnji post.

Da ne pricam da imam Rodrija za nekih 2m a sad je 40ak, partey za 5m sad je 40ak, ndombele 1m sad je 40ak. Svi oni imaju vec sad 82,84,80 overall, a ici ce samo jos na vise. Pepe mi nekih 3milje a ima 86 overall il kolko vec. Ja govorim za poboljsanje bpla, a vi po obicaju gledate samo sebe.

Ko sto sam reko, moze se napravit sistem da i dalje ako ubodes igraca jeftino, imas veliku prednost kod rashoda, jer bi vecinu rashoda cinili porezi... ali bi place isle po overallima, koje bi cinile manji dio rashoda ali bi opet stvarale nekakav balans i realnost. Jer ko sto reko nije problem kepa nego mi svi koji drzimo igrace od 85 overall za 1 milju... pa kako da nas novi mngri stignu ajd mi objasni

A i ovo sta kazes, ja sam ga uboo jeftino sta ce mene neko sad ta tera da prodajem, pa gledaj ako si stalno zadnji u drugoj ligi a imas grizmana, mbappea, suareza i da ne nabrajam, ocigledo da je sa sistemom nesto zesce u ku rcu
« Poslednja izmena: Januar 19, 2019, 17:41:10 od strane Delariox7 »

Van mreže stole

• General Manager
  • Administrator
  • Hero Member
  • awards 2nd Manager League 2nd place 2nd Manager League 3rd place VIFA International Club League 3-rd place
    • Awards
« Odgovor #22 poslato: Januar 19, 2019, 17:40:18 »

+1

Stole moji igraci svi imaju visoke overalle i jos mi je k tome i ekipa skupa, i sigurno bi mi rashodi bili veci nego sto su sada da mi uvedete place na overall. Procitaj i ovaj moj zadnji post.

Da ne pricam da imam Rodrija za nekih 2m a sad je 40ak, partey za 5m sad je 40ak, ndombele 1m sad je 40ak. Svi oni imaju vec sad 82,84,80 overall, a ici ce samo jos na vise. Ja govorim za poboljsanje bpla, a vi po obicaju gledate samo sebe.

Ko sto sam reko, moze se napravit sistem da i dalje ako ubodes igraca jeftino, imas veliku prednost kod rashoda, jer bi vecinu rashoda cinili porezi... ali bi place isle po overallima, koje bi cinile manji dio rashoda ali bi opet stvarale nekakav balans i realnost. Jer ko sto reko nije problem kepa nego mi svi koji drzimo igrace od 85 overall za 1 milju... pa kako da nas novi mngri stignu ajd mi objasni, ako nisu neki super dobri igraci bojim se jako tesko
Da bas si bogat, ta 3 sto si nabrojao su jedva pola od mog jednog igraca.

Samo filozofiras, ajde razradi sistem sa tim sto pricas i daj konkretan predlog? Sve znas u teoriji a kad dodje praksa sve se ugasi za tobom..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Van mreže Delariox7

• Hero Member
    • Awards
« Odgovor #23 poslato: Januar 19, 2019, 17:43:17 »
Na kraju bi dodao da si unistio classic, pa onda si minirao upravu u kojoj si bio, sad si 10vs10 doveo da ivice, a manager neces razbojnice!!!

Ne znam zasto se opce trudim s vama zatucanima razgovarat  :?

Ponovit cu jos jednom, zadnji si svake sezone u drugoj ligi a imas suareza, grizmana, mbappea i da ne nabrajam... ali da, kepa je problem i kepa koci razvoj novih mngra!!
« Poslednja izmena: Januar 19, 2019, 17:45:37 od strane Delariox7 »

Van mreže stole

• General Manager
  • Administrator
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #24 poslato: Januar 19, 2019, 17:45:48 »

Pa ides lopatom na tenk, gde ces?

Van mreže stole

• General Manager
  • Administrator
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #25 poslato: Januar 19, 2019, 17:47:57 »

Ponovit cu jos jednom, zadnji si svake sezone u drugoj ligi a imas suareza, grizmana, mbappea i da ne nabrajam... ali da, kepa je problem i kepa koci razvoj novih mngra!!

Ne Kepa nije problem, on sve radi na vreme i igra, ti si problem, neces da igras unajmljujes bahato iz obesti managera sezonama i onda prosipas neke doskocice a supalj si sa svih strana...

Van mreže Delariox7

• Hero Member
    • Awards
« Odgovor #26 poslato: Januar 19, 2019, 17:52:30 »

unajmljujes bahato iz obesti managera sezonama

Ima se moze se, dobar neki sistem  :super:. Ko zna, da su place na overall mozda si ne bi mogo trenera priustit, ali hvala ti na ovako dobrom sistemu, imam jos za 5 sezona  :whistling:

Van mreže stole

• General Manager
  • Administrator
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #27 poslato: Januar 19, 2019, 17:57:19 »

unajmljujes bahato iz obesti managera sezonama

Ima se moze se, dobar neki sistem  :super:. Ko zna, da su place na overall mozda si ne bi mogo trenera priustit, ali hvala ti na ovako dobrom sistemu  :whistling:

Kakvo lupetanje i promasaj, kao i celo tvoje postojanje na BPLu
Jedinu stvar za koju sam hteo da ti odam pocast na BPL je bilo kad si rekao da si pokrenuo prelazak na PS4, i taman da ti priznam da si nesto bar fobro uradio ovde, i javi se Irfas i poklopi te i kaze da si i to izmislio

Van mreže Delariox7

• Hero Member
    • Awards
« Odgovor #28 poslato: Januar 19, 2019, 18:04:36 »
dobro je stole sve sam izmislio i nista nisam napravio dobrog za bpl, nastavi da kaznjavas necu vise da te ometam

Van mreže stole

• General Manager
  • Administrator
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #29 poslato: Januar 19, 2019, 18:09:16 »
dobro je stole sve sam izmislio i nista nisam napravio dobrog za bpl, nastavi da kaznjavas necu vise da te ometam
Nema vise kazni sada su svi manageri disciplinovani, sada smo i tebe doveli u red cak