Vesti: Da li netko čita ovo?   :undecided:
collapse

* Manager Topics

Pobjede u Ligi od strane X-Plosiv
[danas u 01:38:11]

Manager S40 - pitanja i odgovori od strane robi024
[danas u 01:12:05]

F.K Jošanica od strane Mile Veliki
[danas u 00:03:03]

FK Novi Pazar od strane Mile Veliki
[danas u 00:02:24]

Ukidanje premija od strane KimJong86
[Januar 15, 2019, 23:37:47]

PSN poruke umjesto Foruma od strane shokanito
[Januar 15, 2019, 23:11:55]

BPL-Manager Liga “Vijesti” od strane BPL-Vijesti
[Januar 15, 2019, 20:08:25]

"Karriereende" igrači od strane Son Goku
[Januar 15, 2019, 18:09:13]

Financije na kraju sezone 40 od strane Kostavth
[Januar 15, 2019, 15:58:07]

Cijena karata +5€ od strane Delariox7
[Januar 15, 2019, 15:48:08]

Najgol sezone 40 - glasanje od strane rikinanic
[Januar 15, 2019, 15:29:25]

Glasine, ponude, potraznja.... od strane KimJong86
[Januar 15, 2019, 00:31:37]

* Classic Topics

PS4 Classic Sastav liga i draft - sezona 9 od strane Gagzy97
[Januar 15, 2019, 17:04:02]

* BPL Topics

Filmovi, serije... od strane X-Plosiv
[Januar 15, 2019, 18:57:09]

17.1. vs PESoloNOI od strane Nemanjafantastic
[Januar 15, 2019, 17:21:28]

14.1 vs Pes Expert od strane izonika
[Januar 15, 2019, 00:26:23]

* NBA topics

NBA 2k19 PS4 od strane pg_kastor
[Januar 15, 2019, 09:15:51]

BPL NBA - S24 - PLAYOFF (10/1/2019 - 6/2/2019) od strane zuke
[Januar 15, 2019, 09:00:19]

NBA Friendly games od strane cevali
[Januar 15, 2019, 08:33:43]

Sesti 2K turnir od strane TuriMikitu
[Januar 15, 2019, 00:18:25]

Prijave za BPL NBA 2k manager ligu od strane broccolied
[Januar 14, 2019, 22:16:23]

* Calendar

Januar 2019
Pon Uto Sre Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 [16] 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

* Pitaj BPL!

Refresh History
  • Anfield: Ebo vas Chille,i cenzuru uveo... :D
    Januar 15, 2019, 23:17:29
  • Anfield: Gde ste AHAci... :D
    Januar 15, 2019, 23:17:05
  • KimJong86: Jutros mi bilo dosadno na poslu i smislio 3 vrhunska prijedloga :kicking: btw, kad ce teme za Classic Ligu, gdje je zapelo, dosad je 50% ljudi moglo okacit evidenciju tj objasnit novima kako i sta a sutra ce biti sve na vrat na nos...
    Januar 15, 2019, 22:20:38
  • Riky93: Kimi da l će da prodje neki predlog? :D
    Januar 15, 2019, 19:30:20
  • Anelka39: *ekipi
    Januar 15, 2019, 08:14:13
  • Anelka39: Tebi Shoka nemir u ekii od kad si preuzeo klub na BPLu  :lol: :tongue: :tongue:
    Januar 15, 2019, 08:13:55
  • KimJong86: Hvala, Shoka mi je dao ideju, kao i za mnoge druge stvari koje sam ubacio u svoje Teme u vezi kluba  :embarrassed: ... pokusat cu smisliti za svaki klub ponesto, uoci TRa ili uoci i poslije nekih ''derbija''...
    Januar 14, 2019, 20:10:39
  • PiNk PaNtEr: Kim svaka cast za vijesti  :svaka čast:
    Januar 14, 2019, 19:32:20
  • KimJong86: Kakva bruka, pola lige dalo najgol protiv mene.
    Januar 14, 2019, 17:33:00
  • stole: :lol:
    Januar 14, 2019, 16:16:43
  • shokanito: [link]       jos jedan protiv eleptherie , zakasnio 3h nocas, al uprava i trecu smenu radi
    Januar 14, 2019, 16:03:49
  • Son Goku: To je to :D [link]
    Januar 13, 2019, 19:41:48
  • Son Goku: do'h
    Januar 13, 2019, 19:29:21
  • Son Goku: opet ne radi link od twittera... copy paste [tweet]1084510090902884353[/tweet]
    Januar 13, 2019, 19:28:41
  • Son Goku: David De Gea today [link]
    Januar 13, 2019, 19:28:13
  • X-Plosiv: Prvu tekmu da je branio na razini prije godinu dana....
    Januar 13, 2019, 19:11:46
  • Yrinvan: ocikevam overall 99 u sledecom pesu :P
    Januar 13, 2019, 19:08:01
  • Yrinvan: nesto tako :D
    Januar 13, 2019, 19:07:46
  • X-Plosiv: Irfas u ovom trenutku masturbira na De Geu :D
    Januar 13, 2019, 19:02:03
  • Nkl1921: Prijavljujem se za ligu
    Januar 13, 2019, 18:14:40

Autor Tema: Da li smatrate da ova uprava radi dobar posao i zasto ne?  (Pročitano 804 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Monster

• Hero Member
  • awards Tournament Winner 2nd Manager League Champion 2nd Manager League 3rd place Manager Cup Champion
    • Awards
  • PSN ID: Monsterche
Da li smatrate da ova uprava radi dobar posao i zasto ne?
« poslato: Januar 10, 2019, 14:23:39 »
Ajde da vidimo kada toliko napadate upravu...obrazlozite.

Glasanje je tajno.
« Poslednja izmena: Januar 10, 2019, 22:07:25 od strane Chille_HR »

Van mreže vaso333

• Nova BPL Uprava
  • Superhero Member
  • Spasa nam nema, propasti nećemo.
  • awards VIFA Super League Champion NBA League Winner 2nd Manager League 3rd place 2nd Manager League 2nd place VIFA International Club League 3-rd place
    • Awards
  • PSN ID: MPelAgiC
Odg: Da li smatrate da ova uprava radi dobar posao i zasto ne? :lol:
« Odgovor #1 poslato: Januar 10, 2019, 14:27:01 »
Jer nije ugasila parni valjak :)

Van mreže PiNk PaNtEr

• Hero Member
  • awards 2nd Manager League 3rd place Tournament Winner Manager Cup Champion 1st Manager League Champion 2nd Manager League Champion 2nd Manager League 2nd place
    • Awards
  • PSN ID: PiNk_PaNtEr_7
« Odgovor #2 poslato: Januar 10, 2019, 14:41:39 »
Svaka uprava radi dobar posao jer odvajaju svoje privatno vrijeme da bi ovo sve funkcioniralo.
Samo kazem malo vise sluha za prijedloge i odvaznosti za promjene.
I da se uvede neko pravilo sa rupom kolika steta bi se napravila?
Pa lako se sl sezone nesto izmjeni doradi.
Ni prvo ni zadnje da bi se mijenjalo...
Nikad se ne prepirite s pametanim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoj nivo, a onda pobjediti na iskustvo.

Van mreže Yrinvan

• Hero Member
  • Veni,vidi,punjenje
  • awards 2nd Manager League Champion 2nd Manager League 3rd place 2nd Manager League 2nd place
    • Awards
  • PSN ID: Irfas
« Odgovor #3 poslato: Januar 10, 2019, 15:26:09 »
vidi se da dosta clana u upravi nepristranska i odlucuje kako vjetar puse. Primjer ja slao mail upravi da su prazniki nemam dostup do pcja i da budem zakasnio s slanjem dokaze oko odigravanja. bio sam na putu dosao u 4 u jutro doma i tad sam poslao upravi dokaze. Tisti dan je uprava zakasnila s kaznom ja gledao topic ok nisam dobio kazne i idem dalje. a uprava kasnila dala kaznu u 23.55 na vecer ( inace da u 11 u jutro) a topic je brzo otisao s top 10 manager topic i ja nisam toga vidio. primjetio sam tek 14 dana kasnije kad mi clan uprave javio nek upisem kaznu. a imao dokaze da nisam kriv da sam se trudio odigrat a oni nisu prihvatili dokaze jer je bilo poslata  4 sata kasnije ( a najavljeno je bilo da budu kasnije dobili jer nije bilo dostupa) a pritozbu su odbili jer je bila poslana 14 dana kasnije jer nisam primjetio kasnije jer je uprava zakasnila s kaznima.
statistika je ko bikini,puno otkriva, a malo pokaze

You better watch out
You better not cry
Better not pout
I'm telling you why
Yrinvan is comming to town!

Van mreže KimJong86

• Sr. Member
  • Strog, ali pravedan!
  • awards Europa League Winner
    • Awards
  • PSN ID: kimjongg86
Da li smatrate da ova uprava radi dobar posao i zasto ne? :lol:
« Odgovor #4 poslato: Januar 10, 2019, 15:47:00 »
Putem tapatalka nema opcije za glasovanje. 51% DA, 49% NE. Imaju pluseva i minusa kao i svaka Uprava. Svidja mi se oštriji režim oko obaveza i oko svega, a razočaran sam ukidanjem NajGola, jer je to jedini sponzor na kojeg sam ciljano išao svake sezone izvodeci razne driblinge u zavrsnicama akcija tezeci sto ljepsoj akciji kod gola... zbilja sam razocaran ovim i ne mogu vjerovati da se nije islo traziti rjesenje nego se islo linijom lakseg otpora tj ukidanjem. A da se golovi okace na facebook i stave kao anketa za 7 dana sto kosta 2$ i da ciljana vidljivost bude 10.000 ljudi sto imamo za primjer kod postavljanja oglasa za Classic Ligu, ne vidim kako bi se tu mogle malverzacije neke uraditi jer da bi utjecao na konacan ishod glasovanja netko bi morao napraviti 1000 profila. Nemoguce.

SCE
Strog, ali pravedan!

Van mreže shokanito

• Hero Member
    • Awards
  • PSN ID: sh-17-pes i Shoka-BG
« Odgovor #5 poslato: Januar 10, 2019, 15:51:36 »
Ovo sto se zali Yrinvan, da ode obavest uprave dole i da neko nevidi, davno sam predlago da to obavestenje uprave bude zakucano na vrh ,  ako moze, i da svako čim udje i vidi sveziji datum, da  mu je odma tu pri ruci da pročita .

Van mreže X-Plosiv

• Kralj šovinizma i ljubitelj ženskog donjeg rublja
  • Nova BPL Uprava
  • Hero Member
  • awards 2nd Manager League 3rd place Rodjendanski turnir
    • Awards
  • PSN ID: ShadowSneakDude
« Odgovor #6 poslato: Januar 10, 2019, 15:59:32 »
Ovaj post je moje osobno stajalište, tako da prvo pročitajte moj potpis dole prije nego nastavite dalje čitati.  :super:

Ja ću samo reći da sam odgojen da kada nešto želim reći, stojim sa time iza svog imena. Ovo anonimno glasoanja, meni spada u kategoriju "pi*** sam u  životu", ali opet, valjda je to danas normalno, fali onaj odgoj kada ti čovjek nešto kaže, i ti možeš njegovu riječ držati za ozbiljno.

Što se tiče, reći ću nešto; Ovdje sam skoro 2g (još jedan mjesec), od čega par mjeseci u upravi, i ako sam nešto primijetio, to je da na javno dosta njih drži prodike i glumi jednu stvar, a privatno pitaju za pomoć i budu zahvalni. 2 dana kasnije, opet u javnosti pljucaju.

@Yrinvan

Umjesto da si bio zahvalan što si ti ogromni razlog zašto ljudi gledaju na najgol kao lakrdiju, i zašto je na kraju i ugašena, ti držiš neke stvari. "Uprava stavlja u 11h ujutro". Što ako je nekom od uprave u tom trenutku dijete bolesno, da ti pošalje službeni fax zašto nije u 11h ujutro? Ili ako cijeli dan radi, što misliš da svi misle samo na tebe. Pogledaj vrijeme obavijesti, vidiš da nije uvijek u istom trenutku jer svaki član uprave troši svoje slobodno vrijeme, i dosta često navečer kada čovjek dobije slobodno vrijeme, onda gleda što kako gdje i piše obavijesti.

@Monster

Tema se zove "Da li smatrate da ova uprava radi dobar posao i zasto ne? :lol:". Ovo "i zašto ne" govori o tebi kao čovjeku, Monster, pogotovo zato što od pola lakrdije koja je bila sa tvojim klubom u zadnje vrijeme, nitko ti nije ukazao neke stvari osim, nekim čudom, netko iz uprave. A ne odgovaranje ljudima na poruke, dok si aktivan u WA grupi je ..."ne znam, vjerojatno mislim da radiš dobru stvar i zašto ne?" Da si napravio normalnu temu "Da li smatrate da ova uprava radi dobar posao?" još bih temu shvaćao ozbiljno, ali dodatak "i zašto ne" mi stavlja u kategoriju pola Delinih odgovora, koja je tu bezveze samo da pljucne, neovisno o samoj materiji teme o kojoj se raspravlja.

@nazad na općenito

Po mojim postevima se vidi da kao član BPLa (ne uprave) se slažem sa dosta prijedloga koji su tu, čime sam ergo vjerojatno degenerik jer ne spadam u domenu kakvu me većina vidi "on samo hoće kazniti". Kako da ne, nema mi dražeg nego nonstop viđati iste greške ljudi. Pošaljem 5x osobi da popravi financije, osoba mi ne odgovara danima, i onda zadnji dan mi stavi financije onako kao stavio sam. A da stavim "netočne su ti financije", kako bi trebalo biti, bilo bi plakanja "ova uprava je nakupina izmeta". Svatko tko je bio u upravi je mogao vidjeti koliko puta ljudi misle da je to vrijeme nešto besplatno, dok svoje vrijeme gleda kao grumen zlata. Daj poštovanje čovjeku, poštovanje će ti i vratiti. Mislim da je uprava tijekom zadnjih godina kako malo opširnije sada gledam, vjerojatno 1/4 radila Sizifov posao, samo ljudi to ne mogu shvatiti.

Nikada nisam plakao osim u izvještajima (polovica je satirika, ali treba to i znati shvatiti), ali količina laži koje polovica ljudi napiše i dobije podržavanje druge polovice koja smatra da su uvijek u pravu je gigantsko ogromna, umjesto da pita direktno upravu zašto je to tako.

@Shokanitoo

http://www.balkan-gaming.net/bplforum/index.php?action=unread

Ovdje uvijek vidiš teme u kojima se zadnje nešto komentiralo. Uvijek je zalijepljeno na vrtu u BPL Manager ligi, tako da ne kužim poantu toga.

Kako sam rekao, stavi prijedlog + anketu javno i onda će se vidjeti što i kako. A mijenjati i dodavati nonstop zakone i onda ih kalibrirati ovisno o utjecaju koji imaju jest užasno neprofesionalno i kaljkavo, pogotovo što je ovaj Manager ovdje preko 10 godina i vidi se trud koji je uložen i način kako je rađen i da se nije nikada nešto brzopleto radilo.
Moje cijenjene isprike svakome tko se osjeti uvrijeđenim ili prozvanim zbog mojih postova. Nažalost, ja sam dio generacije koji ne kmeči na svaku stvar i ne osjeća se uvrijeđenim na svaku riječ koja nije rozasta.

Van mreže robi024

• Hero Member
    • Awards
  • PSN ID: pendula061
« Odgovor #7 poslato: Januar 10, 2019, 16:50:38 »
Glasao sam NE!

Mislim da je Stole promasio sa clanovima uprave, sad dali zbog nesdostatka iskusnijih koji su spremni za taj zahtevan rad ili drugog neznam ...
Nesvidja mi se sto ste ukinuli naj gol,
Puno ima nezadovoljstva I prepucavanja medju ljudima...

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #8 poslato: Januar 10, 2019, 17:03:49 »
Prepucavanja su krenula otkad je uvedena WA grupa, sada da li je to slučajnost je pitanje...

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

Moje cijenjene isprike svakome tko se osjeti uvrijeđenim ili prozvanim zbog mojih postova. Nažalost, ja sam dio generacije koji ne kmeči na svaku stvar i ne osjeća se uvrijeđenim na svaku riječ koja nije rozasta.

Van mreže Mile Veliki

• Administrator
  • Hero Member
    • Awards
  • PSN ID: Mile_Veliki
« Odgovor #9 poslato: Januar 10, 2019, 17:27:28 »
Glasao sam NE!

Mislim da je Stole promasio sa clanovima uprave, sad dali zbog nesdostatka iskusnijih koji su spremni za taj zahtevan rad ili drugog neznam ...
Nesvidja mi se sto ste ukinuli naj gol,
Puno ima nezadovoljstva I prepucavanja medju ljudima...

Ti si glasao za NE ?

Zao mi je sto mislis tako, jer stvarno ovi decki se trude biti na raspolaganju kolektivu.

To sto mislis da je promaseno , to je tvoje osobno stajaliste i cijenim ga, ali ako uzmem u obzir da si poluaktivan vec vise od 1 godine radi preseljenja u drugu drzavu, ne mogu te uzeti u obzir kao nekog adekvatnog za glasanje.

Dela keybord warrior , izAHA chilleta u 10v10 a kad sjedne s njim za stol u RL , zabode glavu u pjesak kao noj i pravi se tulav.

Irfas nemoj momak za svaku tvoju gresku drugi je kriv. Dodji malo sebi i razumi nisi sam i pocni priznavati greske i ti se zalis na neku gresku nakon 15 dana .

Shoka ja kod tebe kad citam sve vise vidim da zelis da ti sve iskace na vrh i da se same financije rade. Izvini druze nije dosta sto kontroliramo i prakticki racunamo financije po 1 svakom clanu.

Lutkica druze kod mene ne pije vodu poruka mozes li sad da igramo, imati ces priliku slijedece sezone igrati samnom i viditi koje PM ces dobivati na forumu sa terminima pa mozes tako da i sam prakticiras, a vecina ih zna kako pisem PMove

Koliko imam dojam da svi zele da svima bude jednako, ima dosta stvari koje se trebaju updejtati, ali sa vremenom ce doci i to samo polako.

Nisam niti ja na pocetku bio za uprave, Bati, ljubo i jos neki nisu tada imali povjerenja, ali s vremenom je i ono doslo.

Ali kad vidim sve koji su bili u upravama i znaju koliko to vremena trosi i psihicki prazni, i onda citam neke price bude mi zao sto tako misle a zaborave svo iskustvo iz uprave.

Najgol je dozivio lakrdiju necemo sad reci stole kriv i ja sam glasao za irfasa i svi oni koji su glasali su jednako krivi sto je ovo otislo u povjest kao financijski stimulans klubovima.

A ako vas zanima jeli mi zao sto sam glasao za irfasa?!

Da danas mi je zao sto sam glasao za njega,ali vrijeme ne mogu da vratim i JBG.

Hvala na razumjevanju

Van mreže X-Plosiv

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #10 poslato: Januar 10, 2019, 17:31:12 »
@lutkica

Ajde, bolje nego da nekoga optužiš za lažno vrijeđanje nacionalnosti, bez da znaš njegovu životnu priču... ... Kada vec pišeš pitanje koje sam ti bio ja napisao.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

Van mreže stole

• Izvršni Direktor
  • Administrator
  • Hero Member
  • awards 2nd Manager League 2nd place VIFA International Club League 3-rd place 2nd Manager League 3rd place
    • Awards
  • PSN ID: stolevs
« Odgovor #11 poslato: Januar 10, 2019, 17:46:50 »
Evo i ja sam dao Ne :super:

Van mreže izonika

• 11vs11
  • Full Member
  • new guy
    • Awards
  • PSN ID: izonika10
« Odgovor #12 poslato: Januar 10, 2019, 18:08:03 »
Po meni uprava radi dobar posao, inace kako sam dosao na BPL i classic i mng igram na vrijeme i pokusavam da zavrsim svoje obaveze sto prije i jos nisam dobio nijednu kaznu, oko finansija mi je x pomogao i previse tako da stvarno ne vidim tu neki problem  sve je stvar volje da se odigra ili produzi rok ako nisi u mogucnosti da igras :)

Van mreže Riky93

• 11vs11
  • Hero Member
  • ''Izgubljeno je ono cega smo se mi sami odrekli.''
  • awards NBA Cup Winner VIFA International Club League 3-rd place 2nd Manager League Champion 2nd Manager League 2nd place VIFA Super League Champion
    • Awards
  • PSN ID: Riki_NP
« Odgovor #13 poslato: Januar 10, 2019, 18:10:47 »
Ne.

Van mreže Monster

• Hero Member
  • awards Tournament Winner 2nd Manager League Champion 2nd Manager League 3rd place Manager Cup Champion
    • Awards
  • PSN ID: Monsterche
« Odgovor #14 poslato: Januar 10, 2019, 18:39:52 »
Aman ljudi vi niste normalni majke mi. Jeste meni uprava oduzela klub ali je STOLE bio taj koji mi je ukazao na grešku. Izvinjavam se svima koji su shvatili ovo kao ozbiljnu anketu. Banujte me na mesec dana,samo da završim finansije. Svaki rad u upravi je težak,da ima grešaka ima ali momci na vreme sve odrađuju. Kada sam ja bio predsednik,kasnili smo ihahaj.
Nije mi bila namera bilo koga da ovde prozivam ili da unižavam nečiji trud. Ponoviću,grešaka ima ali samo hrabro. Osim oduzimanja kluba ostale kazne su u mom slučaju osnovana,koliko god se ne slagao sa njima. Još jednom izvinjavam se svima,ovo je trebala da bude šala u fazonu "Da li tvoji znaju da si gej i zašto ne?" Aj sad uzdravlje,ljubi vas najgori čovek ovde.