Vesti: MANAGERI: Bacite koji put oko na OBAVIJESTI UPRAVE!!!
collapse

* Who's Online

• Dot gostiju: 21
  • Dot sakrivenih: 0
  • Dot korisnika: 0

There aren't any users online.

* Manager Topics

Obavještenja BPL Uprave - sezona 51 od strane BPL_Uprava
[Maj 11, 2022, 10:41:02]

Obavještenja BPL Uprave - sezona 52 od strane BPL_Uprava
[Maj 10, 2022, 22:29:45]

Financije unajmljenih trenera od strane BPL_Uprava
[Maj 01, 2022, 12:31:31]

FC Bocaboca od strane BPL_Uprava
[April 28, 2022, 09:34:21]

FK Sartid od strane BPL_Uprava
[April 28, 2022, 09:32:31]

NK Sloga od strane BPL_Uprava
[April 28, 2022, 09:31:45]

FK Vrsac od strane BPL_Uprava
[April 28, 2022, 09:30:49]

FC Zvezdara od strane shokanito
[April 26, 2022, 23:58:53]

Donny Van de Beek --------> Earnest United (Yrinvan) od strane Yrinvan
[April 26, 2022, 07:19:39]

Bentancur->Unicorn Midgets od strane X-Plosiv
[April 25, 2022, 22:38:20]

* Classic Topics

No posts were found.

* BPL Topics

Golovi i ostalo iz real life! od strane X-Plosiv
[Jul 16, 2022, 21:25:02]

eFootball od strane Chille_HR
[Jul 07, 2022, 12:48:08]

WB FRIENDLY od strane jazavac
[Jun 21, 2022, 21:51:25]

Chille (38) od strane Anelka39
[Jun 10, 2022, 06:19:31]

Igre od strane cevali
[Maj 06, 2022, 09:19:45]

Autor Tema: eFootball  (Pročitano 3018 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Yrinvan

• Hero Member
  • Veni,vidi,punjenje
  • awards 3rd Manager League 2nd place 2nd Manager League Champion 2nd Manager League 3rd place 2nd Manager League 2nd place
    • Awards
  • PSN ID: Irfas
Odg: eFootball
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 05, 2021, 00:46:02 »
Wow pocnije komentar z vrjedjanjem bravo kao da bi argumentirao  s nekom iz osnovne škole. Koje argumentiranje.. to kaj ti radiš je u rangu nekog iz osnovne škole

Daj primjer, da vidim ove bug golove na ps5. Za razliku od tebe pricao s pravim ljudima , prije nego odlucio da nabavim FIFA22 PS5, sam napravio ea Play napravio svoj research, pogledal interviewe , reviewe analize i primerjava izmedju ps4 i PS5 . Dao Sam ti facte i s tehnične strane obrazložio zašto je razlika i kakva je razlika izmedju ps4 i PS5.

Na jednoj strani imaš argumentirano iz lastnog izkustva, tehnicnih podlaga, objasnjenje i sve.

Na drugoj imaš čovjeka koji pametuje ljudima kad ni sam nije probao, djeli videje i zeli uvalit kao da su nesto sto nisu (djelis ps4 video i tvrdis da je ps5) , jedini kao "argument" joj da idi pogledat mozda nadjes na youtube kako neki tamo igrac kaze da su reakcije bolje bla bla bla

Na celoma mi je svjedno za FIFA , jedino zasto sam se ukljucio u ovu debatu jer me nervira kad ljudi kao ti disinformirano djeliju napacni info kad ni sami nisu probali ili barem malo proverili svoje info.

I ja prestanem debatu s tobom jer to nije debata kao sam prije rekao to su argumenti s jedne strane a to sto je s druge strane nemam pojma.
« Poslednja izmena: Oktobar 05, 2021, 01:13:03 od strane Yrinvan »
statistika je ko bikini,puno otkriva, a malo pokaze

You better watch out
You better not cry
Better not pout
I'm telling you why
Yrinvan is comming to town!

Van mreže Kim86

• SC ELEFTHERIA
  • Hero Member
  • Strog, ali pravedan!
  • awards 2nd Manager League 2nd place Europa League Winner 2nd Manager League 3rd place
    • Awards
eFootball
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 05, 2021, 07:45:36 »
I Fifa i eFootball su najobicnije smece.
Ni jednima ni drugima nije bitan gameplay niti ga razvijaju. (A ovo sto oni prikazuju kao inovacije to je mazanje ociju).
Bitni su im samo FUT/myClub/CreativeTeam o kupovina novcica.
A otkad su se pojavili in-game novcici , dakle prije nekih 6-7 godina, to je bio kraj svih igara, jer skoro svaka igra je postala pay-to-win.
Malom Rajeeshu iz New Delhia nije vazno kakav je gameplay jer mu je tata dao karticu s kojom on za noc kupi sve legendarne igrace, mislite da je njima (EA , Konami) bitan netko od nas tko samo plati igru i to je to, pa oni nas mrze jbt, oni prave igre za djecu od 7-15 godina i to je realnost.

Sent from my iPhone using Tapatalk
« Poslednja izmena: Oktobar 05, 2021, 07:47:17 od strane Kim86 »
Strog, ali pravedan!

Van mreže vedro_livno

• -
  • 11vs11
  • Full Member
  • hercules
  • awards 3rd Manager League 2nd place 3rd Manager League 3rd place
    • Awards
  • PSN ID: vedro:livno
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 05, 2021, 15:11:09 »
Volim ove raspravice  :evil:...Da ja napravim kolektivni odgovor na sve iznad. Fifa je bolja već skoro desetljeće od pesa, ne morate se slagati sa gameplayom, ali gledajući content to je igrica koju možeš igrati cijele godine i žalost jest što uvode toliko modova i novih pametanosti, a nisu koncentrirani na znatno poboljšanje gameplaya koji je još uvijek primjetno bolji od pesa (iako pes počiva na dobroj zamisli dodavanja)

Glavni problem su 4 ili 5 različitih gameplaya. Jedan kad igrate običan seasons (što igra najmanje igrača), Jedan kad igrate pro clubs ( 11 v 11 na pesu bolje), zatim ultimate team rivals (možda najrealniji), fut champions (solidan ali pun op momenata) i  friendly na futu koji je uvjerljivo najgori mode daleko.

Ovo nije najbolja fifa ikad, al je bolja drastično od fife 20 i mrvu bolja od fife 21. Ti golovi finnesse iz tolike daljine mi se nisu događali u 50 odigranih matcheva. Prva stvar protivnik ti mora biti doktor i imati messia ili neku ikonu brutalnu(doktora je jako malo) a ti da budeš levat u obrani. Kad krećeš iz niskog ratinga nećeš naletiti na takve igrače. Jedina stvar koja je preiritantna trenutno su ubačaji na drugu stativu, jako lako padaju golovi ako znaš... Golmani 1 na 1 postaju Hulkovi, nekad bude baš teško zabiti. Dodavanja trokutom jako puno random grešaka, jer imam osjećaj da se kompjuter previše mješa u finalni odabir. Efekt driblinga je malo smanjen, no još uvijek u modu futa gdje imate igrača 5 star skill i 5 star weak foot to postaje meta stvar igrice. Potrebno je puno kretnji u mjestu sa lijevim analogom inače se igrači kreću nikako. Ne znam da sam zabio 3 gola u zadnjih 15 utakmica finesse shotom, a omiljeni mi je. Nema prevelike razlike od 21 osim što je sporije.

Što se tiče coinsa normalno da djeca bogatih i pro igrači (koji budu u profitu od natjecanja ogromnom) peglaju kartice, ali ima i znalaca koji na osnovu tradinga karticama na marketu zarađuju prave pare. Opet dogodi se da lik ima ekipu od 30 milja i u 20 minuti rage quita jer ne zna igrat... U usporedbi s my clubom u kojem za 2 tjedna imaš skoro najbolju ekipu na fifi se moraš pomučiti kojih bar pola godine ili uložiti 30 tisuća kn u fifa pointse minimum rečeno... Trenutno je napravljeno da igrači koji završavaju u top plasmanima dobivaju najbolje nagrade. Bugova ima čudnih dosta, ali ti koji se ističu na internetu se meni ne pojavljuju. Teško je odigrati preko 10 utakmica u komadu da koncentraciju na sve pametanosti bude prisutna.
Imam i kompilaciju golova od par utakmica ako koga zanima da vidite iz prve ruke šta se događa. Ima dosta pametanih golova, čak sličnih bugova ko u pesu, iako manje tih pametanavih autogolova.
A sad bi valjalo probati efootball :driver:
.

Van mreže Anelka39

• NK Klana
  • Hero Member
  • awards 3rd Manager League 2nd place Europa League Winner VIFA International Club League 3-rd place 2nd Manager League 2nd place 2nd Manager League 3rd place 2nd Manager League Champion
    • Awards
  • PSN ID: Cro_Kajo_39
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 05, 2021, 19:06:57 »

uzivajte  :lol:  :?

salu na stranu ovaj gol glavom vidim prvi put ali sam nasao vec na par mjesta di kazu da abnormalno daleko mogu izbiti glavom ili zabiti glavom sa 16, 20 sto bi bio taj prvi gol , ovi long shotevi su stvarno smijesni, ostalo igra ne djeluje lose s obzirom da i fifa ima svojih mana ako se pes imalo popravi mozda i nece biti takva katastrofa  :)

Ali mislim...kao da pričam ne znam s kojim ljudima.

Moje pohvale Idu na FIFA 22 PS5.....Jos jednom PS5.

Ps4 i pc je bas to . Pun bugove her nema ni 1 od.novih stvari kao hyper motion dodatnih 4000 animacija itd.

ovo ti je ps5 ali isto se desava i na ps5 i na ps4, bolji (pro igraci) preferiraju ps4 jer nema hypermotiona i igraci brze reagiraju na komande te ne ulaze u nepotrebne animacije... Po meni taj hypermotion daje tu neku realnost fifi koju prije nije imala a sve ostalo je isto, i gameplay je malo usporen sto isto daje na realnosti...

Covjek ti pricas stvarno g l u p o s t i.

covjek ovo nije PS5 jer se vidi po kretanju i animaciji da nije PS5.

Gameplay nije ni malo isti jer na PS4 imas FIFA 21 malo usminkana i izdana kao FIFA 22. Na ps5 imas next gen FIFU .

S razlogom nemas crossplaya izmedju PS4 i PS5 jer je totalno drugaciji gameplay i nemozes crossplay radit..

Na jednoj strani imas PS4 koji dobije od vise reviewera 60% i oznaceno kao "gaming mess"

na drugoj strani imas next gen PS5 koji dobija ocjene 88%-92% kao najbolja nogometna igra do sada. Sto se potpuno slazem.

Pricao sam i s vise ljudi koji su  redovito igrali FIFU i kaze da na PS4 ne primjete prevelike razlike od FIFA 21. A na PS5 totalno drugacija igra. Bas bio lik kod mene koji jos nema PS5 i igrao FIFA22 i sad probao FIFA22 na PS5 kod mene i rekao je razlika prevelika.

I sad sam odigrao 20 utakmica, 13 online . I nijedan ovakav gol nije pao ( a ovdje jih palo 5 u jednoj utakmici) . Golmani so najbolje kaj sam do sad vidio. Bas predobro. I ako imas top golmana nije kao u pesu da mu u bliznji kut mozes zabit, stvarno kod suta moras si uzet malo vremena da pogledas kako golman stoji jer ako mu pucas u blizini dosega skine loptu.

Ja stvarno priporucujem da napravite kao ja, uplatite si EA PLAY za jedan mjesec. 3€ kosta. I kad ste clan EA PLAY imate dostup do igre 10 sati prije nego odlucite ako kupite. Nakon top reviewa na PS5 ja sam uplatio 3€ igrao jedno 8 sata i prvi put u zivotu bio odusevljen s fifom . I ako odlucite kupit FIFU s EA PLAY imate 10% popusta znaci 7.99€snizena igra. pokrijete si troskove EA PLAY. A nakon kad kupis FIFU samo cancel subscription. Ako se vam ne svidja izgubite 3€ i to je to barem niste dali 79€ na igru za koji niste bili sigurni.

odigrao si 13 utakmica protiv amatera kao i ti u diviziji 10, nemas pojma igrati pes a mogu misliti kako tek igras fifu, popni se malo gore pa ces viditi kako se bugira, ne moras se praviti pametan kao da znas sve i da si fifa master, dovoljno ti je da odes na yt i gledas malo videa i da vidis da ekipa koja igra sa ps5 daje ovakve golove i sa ruba 16m, dakle odi si pogledaj pa onda nesto komentiraj. Isto si pogledaj kako ekipa govori da im je ps4 verzija ima bolji response nego ps5, ekipa koja igra za gol i ekipa koja igra arkadu, koju boli k za realnost jer da ih ne boli nebi nikada igrali fifu sve ove godine...
A hypermotion je dodao dodatne animacije koje su usporile gameplay...
Ja kazem meni fifa izgleda ok,  nisam probao pa ne mogu suditi ali mi izgleda kao najbolja fifa do sada samo sto ima ovih par bugova.

P.S. necu vise spamati temu
Pa bas ovo bi ti i ja napisao Yrinvan. Igras sa amaterima i naravno da nema buga.
Ni PES nema buga kad igras vs amateri. A kad ti dodu Kepa, pa Raul sa onim lobom onda odma plakanje.

Van mreže robi024

• Nova BPL Uprava
  • Hero Member
    • Awards
  • PSN ID: pendula061
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 05, 2021, 20:28:38 »

uzivajte  :lol:  :?

salu na stranu ovaj gol glavom vidim prvi put ali sam nasao vec na par mjesta di kazu da abnormalno daleko mogu izbiti glavom ili zabiti glavom sa 16, 20 sto bi bio taj prvi gol , ovi long shotevi su stvarno smijesni, ostalo igra ne djeluje lose s obzirom da i fifa ima svojih mana ako se pes imalo popravi mozda i nece biti takva katastrofa  :)

meni se cini ko da igraci lebde dok trce na ovoj fifa22, to cak ni konami nije uspeo da uradi  :lol:

<a href="https://www.youtube.com/v/JGuz_CkVclo&amp;t=481s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">https://www.youtube.com/v/JGuz_CkVclo&amp;t=481s</a>

Van mreže vedro_livno

• -
  • 11vs11
  • Full Member
  • hercules
  • awards 3rd Manager League 2nd place 3rd Manager League 3rd place
    • Awards
  • PSN ID: vedro:livno
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 06, 2021, 01:01:16 »
Svaki primjer igrice gdje netko igra protiv kompjutera je bzvz, prvo lik igra poluloše ili mu je  prva fifa u životu, ili nije neki talent, a drugo vidi se da je kompjuter namješten na slabiju razinu, a nije mjerodavan ni na legendary jer je online nešto potpuno drugačije...
ali pasmaters ovaj video izgleda za klasu skoro ljepše nego na ps4  :undecided:
.

Van mreže Chille_HR

• Administrator
  • Hero Member
  • Mali Matija... :)
  • awards VIFA Super League Champion Classic League Winner 2nd Manager League Champion VIFA International Club League 3-rd place 2nd Manager League 2nd place 1st Manager League 3rd place
    • Awards
  • PSN ID: Chille_HR
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 07, 2021, 13:28:57 »
uspio sam se nakon cetvrtka jucer povezati i nanizati 4 tekme online (eFootballa, jel - ne FIFAe).
ima to nekih elemenata ok, ali strasno je nedoradjeno naspram Bete od pred dva mjeseca.

osobno mi jako puno fali team press ( :square: u obrani) kada se igra brzi tempo od strane protivnika.
AI obrane (vlastitih CPU igraca) nije takav da sami rade dodatni presing u situaciji kada bi to bilo pozeljno, a nije tako lako odabrati zeljenog obrambenog igraca kojim bi se radio izlazak na protivnickog igraca.

kontrole jos nisu sjele na svoje mjesto u glavi, pa tako umjesto plasiranog udarca u super situaciji radim laznjak i golman mi pokupi loptu  :D
neki opceniti dojam nemam o cijelom proizvodu.

We are a football tribe...
Play for the name on the front of the shirt and they'll remember the name on the ba

Van mreže Anelka39

• NK Klana
  • Hero Member
  • awards 3rd Manager League 2nd place Europa League Winner VIFA International Club League 3-rd place 2nd Manager League 2nd place 2nd Manager League 3rd place 2nd Manager League Champion
    • Awards
« Odgovor #22 poslato: April 14, 2022, 18:47:44 »
Vidi se dosta poboljšanja i dobro izgleda, ali dok ne ubace ML ili da se barem klasik moze igrat na BPLu nemam ju namjere igrat.  :giveup: Ja nastavljam i dalje na zalost igrat na 2021.

Van mreže zuke

• Hero Member
  • awards VIFA International Club League 3-rd place VIFA Super League Champion
    • Awards
  • PSN ID: Zuky23
« Odgovor #23 poslato: Jun 23, 2022, 10:22:31 »
Meni ovo sada vec best pes ever sto bi reko Vaso :) .Igram mozda zadnjih mesec dana one divizije ,utisak sve bolji kako se igra duze.Odbrana na L2 je za mene revolucionarna kad je pes u pitanju .Takodje najmanje skriptovana pes igra (verov ikad ) .Padaju akcije i golovi kakve ranije nisam bas mogao .Takodje oni jaci pasevi i sutevi kad drzis i R1(ubrazanje) imaju svoju draz.Znam i ranije da je bio jaci sut kad drzis r1 ,ali ova animacija ,ono kao hvata mali zalet pri sutu ,ima svoju car.Ranije je upali iz kolena iz sve snage ,sad je to realnije i nekako imas osecaj da stvarno ide mnogo jace lopta(i da itekako koristi),naravno treba gledati da nemas bas pritivnicke igrace blizu sebe :)

Naravno,cekamo ostale modove da ubace,ali na dobrom su putu da spasu stvar koju su zamalo usrali,opet..

Van mreže Chille_HR

• Administrator
  • Hero Member
  • awards VIFA Super League Champion Classic League Winner 2nd Manager League Champion VIFA International Club League 3-rd place 2nd Manager League 2nd place 1st Manager League 3rd place
    • Awards
« Odgovor #24 poslato: Jun 23, 2022, 11:58:34 »
N.N.Club    :cheesy:

Play for the name on the front of the shirt and they'll remember the name on the ba

Van mreže zuke

• Hero Member
  • awards VIFA International Club League 3-rd place VIFA Super League Champion
    • Awards
  • PSN ID: Zuky23
« Odgovor #25 poslato: Jun 23, 2022, 12:13:42 »
Znači dobro ime sam bio izabrao :).

Van mreže Anelka39

• NK Klana
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #26 poslato: Jun 27, 2022, 16:53:30 »
Meni ovo sada vec best pes ever sto bi reko Vaso :) .Igram mozda zadnjih mesec dana one divizije ,utisak sve bolji kako se igra duze.Odbrana na L2 je za mene revolucionarna kad je pes u pitanju .Takodje najmanje skriptovana pes igra (verov ikad ) .Padaju akcije i golovi kakve ranije nisam bas mogao .Takodje oni jaci pasevi i sutevi kad drzis i R1(ubrazanje) imaju svoju draz.Znam i ranije da je bio jaci sut kad drzis r1 ,ali ova animacija ,ono kao hvata mali zalet pri sutu ,ima svoju car.Ranije je upali iz kolena iz sve snage ,sad je to realnije i nekako imas osecaj da stvarno ide mnogo jace lopta(i da itekako koristi),naravno treba gledati da nemas bas pritivnicke igrace blizu sebe :)

Naravno,cekamo ostale modove da ubace,ali na dobrom su putu da spasu stvar koju su zamalo usrali,opet..
:o :super:
Cim ljeto zavrsi picim, taman i internet stigo 500/250  :evil: Cekam ga od 2008 godine  :lol:

Van mreže Chille_HR

• Administrator
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #27 poslato: Jul 01, 2022, 12:43:55 »
kako cemo sada ziviti i koga cemo sada kriviti kada internet u Klani nece biti glavni i odgovorni za treceligaski status?   :cry:

Van mreže Anelka39

• NK Klana
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #28 poslato: Jul 01, 2022, 17:45:42 »
Bojim se da cu morat pisat izvjestaje kao X ili Yrfas  :lol:
« Poslednja izmena: Jul 01, 2022, 22:53:44 od strane Anelka39 »

Van mreže Chille_HR

• Administrator
  • Hero Member
    • Awards
« Odgovor #29 poslato: Jul 07, 2022, 12:48:08 »
 :shocked: