Vesti: :police: :police: !!!   NO WIFI / NO MOBILE DATA   !!! --- igranje samo putem kabla i stabilne konekcije!!! :police: :police:
collapse

* Who's Online

• Dot gostiju: 18
  • Dot sakrivenih: 0
  • Dot korisnika: 0

There aren't any users online.

* Manager Topics

Obavještenja BPL Uprave - sezona 51 od strane BPL_Uprava
[Maj 11, 2022, 10:41:02]

Obavještenja BPL Uprave - sezona 52 od strane BPL_Uprava
[Maj 10, 2022, 22:29:45]

Financije unajmljenih trenera od strane BPL_Uprava
[Maj 01, 2022, 12:31:31]

FC Bocaboca od strane BPL_Uprava
[April 28, 2022, 09:34:21]

FK Sartid od strane BPL_Uprava
[April 28, 2022, 09:32:31]

NK Sloga od strane BPL_Uprava
[April 28, 2022, 09:31:45]

FK Vrsac od strane BPL_Uprava
[April 28, 2022, 09:30:49]

FC Zvezdara od strane shokanito
[April 26, 2022, 23:58:53]

Donny Van de Beek --------> Earnest United (Yrinvan) od strane Yrinvan
[April 26, 2022, 07:19:39]

Bentancur->Unicorn Midgets od strane X-Plosiv
[April 25, 2022, 22:38:20]

* Classic Topics

No posts were found.

* BPL Topics

Golovi i ostalo iz real life! od strane X-Plosiv
[Jul 16, 2022, 21:25:02]

eFootball od strane Chille_HR
[Jul 07, 2022, 12:48:08]

WB FRIENDLY od strane jazavac
[Jun 21, 2022, 21:51:25]

Chille (38) od strane Anelka39
[Jun 10, 2022, 06:19:31]

Igre od strane cevali
[Maj 06, 2022, 09:19:45]

Autor Tema: PS4 Classic - Pitanja i Odgovori  (Pročitano 40618 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Anelka39

• NK Klana
  • Hero Member
  • awards 3rd Manager League 2nd place Europa League Winner VIFA International Club League 3-rd place 2nd Manager League Champion 2nd Manager League 2nd place 2nd Manager League 3rd place
    • Awards
  • PSN ID: Cro_Kajo_39
Odg: PS4 Classic - Pitanja i Odgovori
« Odgovor #315 poslato: Oktobar 15, 2020, 03:30:44 »
Ok  :embarrassed:

Van mreže PiNk PaNtEr

• Hero Member
  • awards Manager Cup Champion 2nd Manager League Champion 1st Manager League Champion VIFA Super League Champion 1st Manager League 2nd place Champions League Winner
    • Awards
  • PSN ID: PiNk_PaNtEr_7
« Odgovor #316 poslato: Februar 25, 2021, 15:40:05 »
Imam ja pitanje zasto se Aston Villa neda zamjeni da vodi nego se pisu porazi do kraja sezone?
Kad je anelka zelio odustati ponuden mi je vasco da gama a sad ne vidim da mi je netko ponudio aston villu.
Cemu sluze zamjene onda ako nece dobiti klub kad netko odustane ili mu se uzme klub?
Ako ce se pisati porazi do kraja onda se komotno na pocectku sezone moglo napraviti 3 lige po 10 igraca s obzirom da ima 5 zamjena koje se ne koriste tako bi dosli na isto... Kad netko odustane nema zamjene nego se pisu porazi :super:
Ne kazem da ja trebam dobiti klub imaju 2-4(ovisi kako gledas) decka koji cekaju ispred mene smo mi nije jasno zasto netko nije dobio da vodi AV :)
« Poslednja izmena: Februar 25, 2021, 15:51:22 od strane PiNk PaNtEr »
Nikad se ne prepirite s g.lupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoj nivo, a onda pobjediti na iskustvo.

Van mreže stole

• General Manager
  • Administrator
  • Superhero Member
  • awards 3rd Manager League 2nd place 2nd Manager League 2nd place 2nd Manager League 3rd place VIFA International Club League 3-rd place
    • Awards
  • PSN ID: stolevs
« Odgovor #317 poslato: Februar 25, 2021, 19:46:52 »
Imam ja pitanje zasto se Aston Villa neda zamjeni da vodi nego se pisu porazi do kraja sezone?
Kad je anelka zelio odustati ponuden mi je vasco da gama a sad ne vidim da mi je netko ponudio aston villu.
Cemu sluze zamjene onda ako nece dobiti klub kad netko odustane ili mu se uzme klub?
Ako ce se pisati porazi do kraja onda se komotno na pocectku sezone moglo napraviti 3 lige po 10 igraca s obzirom da ima 5 zamjena koje se ne koriste tako bi dosli na isto... Kad netko odustane nema zamjene nego se pisu porazi :super:
Ne kazem da ja trebam dobiti klub imaju 2-4(ovisi kako gledas) decka koji cekaju ispred mene smo mi nije jasno zasto netko nije dobio da vodi AV :)

Pre tebe nema niko, Penka je usao a Eduka bira klub, tj nece da prihvati svaki koji mu se ponudi. Znaci ti trebas uci umesto AV gde je realno bio igrac slabije klase, imao je odnos 3 1 6, i sada ako ti udjes koji si dobar igrac automatski bi uticalo na regylarnost jer bi sve do kraja pobedjivao uglavnom. Recimo Dajana ce sada izleteti posle ponoci a ima skor 5 2 0 i umesto nje mozes ti uci necw uticati na regularnost. Logika je prosta ako odustane igrac koji je blizu dna tabele najbezbolnije mu je upisati sve poraze. Kada odustane neko sa sredine ili vrha onda ubaciti priblizno dobru zamenu...

Nadam se da sam shvacen

Van mreže PiNk PaNtEr

• Hero Member
  • awards Manager Cup Champion 2nd Manager League Champion 1st Manager League Champion VIFA Super League Champion 1st Manager League 2nd place Champions League Winner
    • Awards
  • PSN ID: PiNk_PaNtEr_7
« Odgovor #318 poslato: Februar 25, 2021, 20:51:39 »

Pre tebe nema niko, Penka je usao a Eduka bira klub, tj nece da prihvati svaki koji mu se ponudi. Znaci ti trebas uci umesto AV gde je realno bio igrac slabije klase, imao je odnos 3 1 6, i sada ako ti udjes koji si dobar igrac automatski bi uticalo na regylarnost jer bi sve do kraja pobedjivao uglavnom. Recimo Dajana ce sada izleteti posle ponoci a ima skor 5 2 0 i umesto nje mozes ti uci necw uticati na regularnost. Logika je prosta ako odustane igrac koji je blizu dna tabele najbezbolnije mu je upisati sve poraze. Kada odustane neko sa sredine ili vrha onda ubaciti priblizno dobru zamenu...

Nadam se da sam shvacen

Ok ali ja vidim tebe i mileta na listi, ne vidim problem da netko od vas 2 preuzme klub... a ove koji biraju klub maknuti sa liste za klasik i staviti neku kaznu  :)

Razumijem nacin na koji razmisljas  :super:
Nikad se ne prepirite s g.lupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoj nivo, a onda pobjediti na iskustvo.

Van mreže stole

• General Manager
  • Administrator
  • Superhero Member
  • awards 3rd Manager League 2nd place 2nd Manager League 2nd place 2nd Manager League 3rd place VIFA International Club League 3-rd place
    • Awards
  • PSN ID: stolevs
« Odgovor #319 poslato: Februar 25, 2021, 21:01:53 »

Nadam se da sam shvacen

Ok ali ja vidim tebe i mileta na listi, ne vidim problem da netko od vas 2 preuzme klub... a ove koji biraju klub maknuti sa liste za klasik i staviti neku kaznu  :)

Razumijem nacin na koji razmisljas  :super:
:super:

A Mile i ja smo za slucaj ako bas dodje do nekog karambola u nekoj ligi pa da uletimo kao zadnja opcija...

Van mreže Zeusinjo

• Newbie
  • *
    • Awards
« Odgovor #320 poslato: Novembar 28, 2021, 21:14:58 »
Momci, moze li pomoc. gdje se nalazi tema za prijavu za klasik ligu? kao i za stajanje u red za menadzer ligu, pa kad bude prilike i uslova da pocnem i sa menadzer ligom. Hvala

Van mreže dok

« Odgovor #321 poslato: Novembar 28, 2021, 21:40:49 »
Klasik trenutno stoji ne znam zasto, verovatno se cekao novi pes, ali posto nije izasao nema bolje verovatno da se igra klasik uskoro

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Van mreže Anelka39

• NK Klana
  • Hero Member
  • awards 3rd Manager League 2nd place Europa League Winner VIFA International Club League 3-rd place 2nd Manager League Champion 2nd Manager League 2nd place 2nd Manager League 3rd place
    • Awards
  • PSN ID: Cro_Kajo_39
« Odgovor #322 poslato: Novembar 29, 2021, 21:43:28 »
Hocemo Klasik nazad. Uhvatio me gust lagano Serie B  :punjenje:

Jedna liga pa kolko nas bude i cao  :punjenje: